Obserwuj w Google News

Jarosław Kret ma nową miłość? Miał się o nią "przypadkiem" ocierać

2 min. czytania
08.06.2023 20:24
Zareaguj Reakcja

Czy Jarosław Kret znalazł sobie nową partnerkę? Według najnowszych doniesień para miała "przypadkiem ocierać się o siebie". Kim jest kobieta?

Jarosław Kret
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Po rozstaniu z Beatą Tadlą pogodynek Jarosław Kret miał znaleźć sobie kolejną partnerkę, którą przedstawił już synowi. Kim jest nowa miłość prezentera?

Jarosław Kret ma nową partnerkę?

Ludzie z dziwnych powodów lubią się interesować życiem prywatnym innych, najlepiej znanych osób. A tabloidy wykorzystują tę straganową ciekawość, do zarabiania na taniej sensacji, często sztucznie rozdmuchiwanej, by wywołać zainteresowanie czytelników.

Redakcja poleca

Czy w tym przypadku jest podobnie? Jak podaje "Super Express", Jarosław Kret miał znaleźć sobie nową ukochaną, z którą powoli planuje życie. Co ciekawe jest uderzająco podobna do byłej miłości Kreta - Beaty Tadli. Mowa o Elizie Gwieździe, z którą prezenter prognozy pogody zna się nie od dziś.

Eliza Gwiazda/ArturZawadzki/REPORTER a
fot. Eliza Gwiazda/ArturZawadzki/REPORTER a

Gwiazda na początku czerwca 2023 roku prowadziła imprezę charytatywną Gwiazdy Dzieciom. W evencie brał udział również Jarosław Kret. Według doniesień tabloidu Gwiazda miała obdarzyć pogodynka komplementami. Kiedy zobaczyła go na scenie, na jej twarzy miał pojawić się uśmiech. Na tym się nie skończyło. Według informatora "Super Expressu" doszło do zapoznania Gwiazdy z synem Kreta. To jednak nie wszystko.

Jarek i Eliza flirtowali ze sobą w przerwach pomiędzy oficjalnymi wyjściami. Wymieniali znaczące spojrzenia, niby przypadkiem ocierali się o siebie. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Chętnie pozowali do zdjęć. Za kulisami wydarzenia Jarek przedstawił Elizie swojego nastoletniego syna.

Czy rzeczywiście coś z tego będzie? A może to kolejne wyssane z palca sensacje napędzające sprzedaż kolorowej prasy?

Eliza Gwiazda: kim jest?

Eliza Gwiazda to 42-letnia aktorka, prezenterka i Influencerka. Dobrze znać mogą ją widzowie "Pytania na śniadanie", w którym pojawia się w roli ekspertki. Była związana z Super Stacją jako prowadząca show-biznesowego programu "Na tapecie". Wystąpiła między innymi w takich filmach, jak "Bad Boy", "Kobiety mafii 2", czy "Polityka" Patryka Vegi, serialach "Szpital dziecięcy", "Barwy szczęścia", "Leśniczówka" oraz wielu reklamach znanych marek.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Super Express