Obserwuj w Google News

Kret obsmarowany za popis przed brytyjską pogodynką. Myśleli, że był pijany! Prezenter komentuje

2 min. czytania
11.06.2022 15:33
Zareaguj Reakcja

Jarosław Kret stał się bohaterem brytyjskich mediów po swoim popisie przed pogodynką "Good Moring Britain". O zachowaniu polskiego prezentera napisał m.in. "The Mirror". Po medialnej wrzawie Kret zamieścił wideo z wyjaśnieniami. 

Jarosław Kret i Laura Tobin
fot. screen mirror.co.uk

Jarosław Kret wziął udział w Międzynarodowym Szczycie Pogodowym w Innsbrucku. Do austriackiego miasta zjechało 30 prezenterów pogody z różnych krajów, by rozmawiać m.in. o zmianach klimatycznych. Polski pogodynek, znany z oryginalnego stylu prezentowania prognozy pogody, nieoczekiwanie stał się bohaterem brytyjskiej prasy. "The Mirror" opisały scenę z brytyjską prezenterką, której Kret przerwał relację i wręczył na wizji tort oraz zaśpiewał piosenkę. Polak został nazwany "niesfornym pogodynkiem", a brytyjscy internauci sugerowali, że mógł być pod wpływem procentów. 

Redakcja poleca

Jarosław Kret tłumaczy się z popisu przed brytyjską prezenterką

Laura Tobin przeprowadzała relację na żywo dla brytyjskiej śniadaniówki "Good Morning Britain". Wtem na wizję wparował Jarosław Kret z kawałkiem ciasta w ręce i powiedział, że ma dla niej prezent. 

Przynoszę ci tradycyjny austriacki deser, który nazywa się tort Sachera - oznajmił Kret, ostro akcentując "Sacher Torte".

Następnie zaczął śpiewać "Here comes the sun" Beatlesów, co wprawiło Brytyjkę w osłupienie. Laura Tobin zmuszona była przerwać popis rozbrykanego pogodynka.

Dobra, już nie śpiewaj, koniec śpiewania - uspokoiła Kreta i wypchnęła go za kadr.

O występie Jarosława Kreta napisał m.in. "The Mirror". W artykule przytoczono komentarze widzów śniadaniówki, którzy sugerowali, że polski prezenter mógł być wstawiony

Kret postanowił odnieść się do sprawy w zamieszczonym na Instagramie oświadczeniu. Jak powiedział, scena była wymyślona przez reżysera, żeby nieco ubarwić wejście. Prezenter zapewnił również, że nie wypił ani grama alkoholu, ponieważ jest osobą niepijącą.