Obserwuj w Google News

Jarosław Kret ujawnił, kim jest jego ukochana. Już nie ukrywa związku

1 min. czytania
28.01.2021 11:33
Zareaguj Reakcja

Jarosław Kret przez pięć lat związany był z koleżanką z branży, Beatą Tadlą. Rozpad ich związku był szeroko komentowany i był dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Od tamtej pory minęły już ponad dwa lata i obydwoje poukładali sobie życie na nowo. Jarosław Kret jest związany z obecną partnerką już od roku, ale dopiero teraz ujawnił, kim jest jego ukochana.

Jarosław Kret
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Jarosław Kret już od ponad roku jest w związku. Wcześniej media informowały, że jego partnerką jest uczestniczka "Master Chefa" - Karina Zuchora. Nie były to informacje do końca potwierdzone, bo pogodynek stronił od udzielania jakichkolwiek informacji prywatnych, poza tymi na temat relacji ze swoim synem Frankiem.

Wygląda na to, że prezenter przestał już ukrywać swój związek. W wypowiedzi dla magazynu "Rewia" po raz pierwszy otwarcie powiedział o ukochanej i potwierdził, że rzeczywiście jest to Zuchora.

Zobacz także: Jarosław Kret o zarażeniu koronawirusem. "Byłem na krawędzi"

Jarosław Kret szczerze o w związku z Kariną Zuchorą

W kilku słowach pogodynek stwierdził, że nowa partnerka zajmuje w jego życiu bardzo ważne miejsce i uświadomiła mu, że ma w życiu na kogo liczyć.

"Karina jest dla mnie bardzo ważną osobą. Wyjątkową. Opiekowała się mną. Uświadamiała mi, że nie jestem sam" - zdradził prezenter.

Jarosława Kreta i Karinę Zuchorę łączą nie tylko sprawy prywatne, ale też zawodowe. Jak ujawnił niedawno "Super Express", para pracuje nad wspólnym programem kulinarno-podróżniczym. Jesteśmy ciekawi rezultatów.

Te gwiazdy rozstały się w 2020 roku [FOTO]

RadioZEt.plp/