Obserwuj w Google News

Jarosław Jakimowicz odpala się na polskie gwiazdy: „Nie chcemy dewiantów”

2 min. czytania
02.10.2023 17:35
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz znów zalał sieć nienawistnymi treściami. Kontrowersyjny aktor zaatakował rodzime gwiazdy, które krytycznie wypowiadają się o obecnej władzy. Wśród poszkodowanych znaleźli się Maciej Dowbor, Michał Żebrowski oraz Maciej Orłoś.

Jarosław Jakimowicz odpala się na polskie gwiazdy: „Nie chcemy dewiantów”
fot. TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz znów uaktywnił się na Instagramie. Były współpracownik TVP Info, który stracił swoją posadkę dzięki ordynarnemu zachowaniu, w ostatnim czasie wpadł na pomysł obrażania gwiazd i celebrytów polskiego show-biznesu. Kilka dni temu Jarek zaatakował Macieja Stuhra, który najwidoczniej uraził go stwierdzeniem, że nie wie i nie chce wiedzieć, kim jest pan Jakimowicz. W gratisie oberwało się również podupadającemu na zdrowiu Jerzemu Stuhrowi, którego prawicowiec określił mianem „zdrajcy”.

Redakcja poleca

Jarosław Jakimowicz obraża celebrytów

Na tym jednak nie koniec. W ostatnich dniach Jarek postanowił zwrócić się do trzech gwiazdorów, którzy nieprzychylnie wypowiadają się o rządach prawicy. „A my nie chcemy dewiantów: ni baba ni chłop” – pisał o Michale Żebrowskim, który przyznał na antenie TVN24, że nie chce w rządzie „socjopatów, ludzi, którzy rządzą Polską, nienawidząc innych”. Żebrowski wygłosił na antenie swój własny manifest, który widocznie nie przypadł do gustu nowego pracownika księdza Ryszarda Halwy.

Jakimowicz niewybrednie wypowiedział się również o Macieju Orłosiu, który skrytykował gwiazdy występujące na „Roztańczonym PGE Narodowym”. Dziennikarz zarzucił im interesowność i chęć pokazania się. Orłoś wypomniał im, że radośnie występują na antenie telewizji, która urządziła okrutną  nagonkę na Agnieszkę Holland. „Bohaterem opozycji z czasów PRL uderza się w głowę. Nic innego nie wymyśli jął tylko atakować [pisownia oryginalna przyp.red]” – pisał na swoim Instagramie.

Kilka godzin temu natomiast, Jarek zaatakował Macieja Dowbora, który wybrał się na niedzielny Marsz Miliona Serc. Z tego powodu prezenter Polsatu mierzy się obecnie z ogromną falą hejtu, na który postanowił odpowiedzieć. „Chcę, by innym było lepiej” – pisał w sieci. Aktor nie mógł pozostać obojętny. „Drogi Maćku. Uporządkuj swoje życie, głowę a o nas lepiej ty się nie troszcz. Nie w tym stanie. Kiedyś przypadkowo stałem się posiadaczem wiedzy, która jest mi zbędna, ale…” – grzmiał Jakimowicz.

Nie przegap
Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News