Obserwuj w Google News

Wichura zniszczyła okolice domu Jarosława Bieniuka. Pokazał zatrważające zdjęcia [FOTO]

2 min. czytania
21.02.2023 18:03
Zareaguj Reakcja

Jarosław Bieniuk pokazał skutki ogromnej wichury, która przeszła nad Gdynią zeszłej nocy. Partner zmarłej Anny Przybylskiej udostępnił porażającą relację ze spaceru po okolicy. Był w szoku, gdy zobaczył, jakiej wielkości drzewa połamał wiatr. 

Jarosław Bieniuk pokazał zniszczenia po wichurze
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS, Instagram:@jaretpalmer

Ogromne wichury przetoczyły się przez Polskę w nocy z 20 na 21 lutego. To efekt niżu Willy, który w poniedziałek dotarł nad nasz kraj i przyniósł silny wiatr, osiągający w porywach prędkość 80 km/h. Szczególnie mocno wiało na Wybrzeżu - tam wiatr rozpędzał się momentami do 95 km/h. Miejscami wichura poczyniła spore szkody. Wiatr m.in. pozrywał dachy i połamał drzewa.

Redakcja poleca

Jarosław Bieniuk pokazał zniszczenia po wichurze

Podobny krajobraz zastał dziś rano Jarosław Bieniuk, który mieszka w Gdyni. Partner zmarłej Anny Przybylskiej udostępnił relację ze spaceru z psem, w której pokazał, co wichura wyrządziła w jego okolicy. Na filmiku widzimy m.in. złamane ogromne drzewa w pobliżu domostw. 

Z pozoru piękne, zdrowe drzewo się wydaje, ale niestety poległo w konfrontacji z wichurą. Szok! - skomentował Jarosław Bieniuk. 

Niestety drzewa stojące na otwartej przestrzeni nie poradziły sobie pod naporem wiatru. Lepiej sytuacja prezentowała się głębiej w lesie na klifie, gdzie przyroda była prawie w nienaruszonym stanie. Na szczęście Jarosław Bieniuk nie poniósł żadnych strat w obejściu swojego domu. 

W lutym zeszłego roku w wyniku orkanu Dudley  ucierpiała luksusowa posiadłość za 9 mln zł Klaudii Halejcio. Straty liczyła także Ola Żuraw z "Top Model", której wiatr zniszczył świeżo odremontowany dom na Mazurach. - Płakać mi się chce. Dopiero zaczęliśmy wynajmować gościom. Mieliśmy rezerwacje - żaliła się załamana instagramerka i pokazywała zburzoną ścianę z desek. 

jare1
fot. Instastory:@jaretpalmer
jare2
fot. Instastory:@jaretpalmer
jare4
fot. Instastory:@jaretpalmer
jare3
fot. Instastory:@jaretpalmer