Obserwuj w Google News

Janachowska wylicza pasję syna, który ma tylko 3 lata. Dziecko chce dostać... boję

1 min. czytania
08.12.2022 18:52
Zareaguj Reakcja

Izabela Janachowska chwali się synem. 3-latek ma wyjątkowe zainteresowania i zażyczył sobie pod choinkę nietypowy prezent. Dziecko dostanie... boję. 

Izabela Janachowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Izabela Janachowska w jednym z ostatnich wywiadów opowiadała o swoim trzyletnim synku. Christopher ma szansę wyrosnąć na prawdziwego geniusza, zainteresowania dziecka naprawdę robią wrażenie.

Izabela Janachowska wylicza pasję syna. 3-latek chce dostać nietypowy prezent

Każda mama jest niezwykle dumna ze swojej pociechy i wypatruje w swoim dziecku nowych talentów i zainteresowań, aby pomóc mu już na wczesnym etapie, rozwijać pasję. Janachowska ma przed sobą spore wyzwanie. Jak wyznała w rozmowie z Pudelkiem, jej trzyletni syn ma nietypowe dla swojego wieku zainteresowania.

Redakcja poleca

Celebrytka w wywiadzie wyliczała, że jej pociecha interesuje się statkami, samolotami oraz rakietami. Co ciekawe, 3-latka pasjonuje głównie budowa zabawek, które leżą w jego pokoju. Teraz wymarzył sobie jeszcze bardziej wymyślny prezent.

Janachowska chwali się zainteresowaniami syna. Zdradza, co dziecko dostanie na gwiazdkę

Christopher marzy o dostaniu pod choinkę... boi. Janachowska oraz jej mąż, Krzysztof Jabłoński mają zamiar spełnić tę zachciankę.

Jak mówi Pudelkowi celebrytka - Mój syn ma aktualnie trzy pasje. Pierwszą jego wielką pasją są rakiety. Jego drugą pasją są samoloty. Trzecią jego pasją są statki. On pod choinkę zażyczył sobie, żebyśmy mu kupili boję. Najpiękniejszy prezent dla niego w życiu to są boje. To jest jedyny prezent, o którym on marzy.

RadioZET.pl/Pudelek