Obserwuj w Google News

Izabela Janachowska dziękuje za wsparcie po aferze z Pauliną Smaszcz

2 min. czytania
15.11.2022 18:03

Izabela Janachowska spędza z rodziną czas na rajskich Seszelach. Ostatnie dni zdecydowanie dały jej w kość, a wszystko przez zarzuty Pauliny Smaszcz – oskarżyła gwiazdę Polsatu o zrobienie sobie dziecka z milionerem i żerowanie na jego pieniądzach. Izabela Janachowska podziękowała internautom za ogromne wsparcie w sytuacji, która tak ją dotknęła.

Izabela Janachowska
fot. screen Instagram izabelajanachowska

Izabela Janachowska mogła liczyć na wsparcie swojego męża. Krzysztof Jabłoński postraszył Paulinę Smaszcz prawnikami, jeśli nie opublikuje sprostowania. Biznesmen jest zdania, że jako dziennikarka powinna liczyć się z odpowiedzialnością. Na szczęście błogi wypoczynek nieco ostudził gorejące emocje.

Zobacz także:  Smaszcz wyśmiewa 3-letniego syna Janachowskiej? „To jest obrzydliwe”

Izabela Janachowska dziękuje za wsparcie

Gwiazda Polsatu wypoczywa na Seszelach wraz z mężem oraz synkiem, Krisem. Udało jej się też spotkać z Mają Bohosiewicz na wspólną zabawę w kajakach. Po Izabeli Janachowskiej nie widać nawet stresu i emocji, których doświadczyła w ostatnich dniach.

Rozpromieniona i zrelaksowana gwiazda Polsatu postanowiła nagrać krótkie podziękowania dla wszystkich, którzy wyciągnęli do niej pomocną dłoń. Pod oświadczeniem, które wydała po oskarżeniach Pauliny Smaszcz, pojawiły się tysiące komentarzy.

Redakcja poleca

- Witam się z wami dzisiaj z ogromnym uśmiechem. […] Uśmiecham się tak bardzo szeroko, bo jestem po prostu bardzo szczęśliwa. W dużej mierze przez was. W ostatnim czasie dostaję od was tyle dobrej energii, tyle wspaniałych słów, tyle wsparcia, tyle ciepła… Dawno czegoś takiego nie doświadczyłam – mówiła zadowolona Izabela Janachowska.

- To mnie totalnie napawa radością i optymizmem, że jest wokół mnie masa wspaniałych osób. Tych bliższych i tych dalszych. Dlatego chciałam wam na maksa z tego pięknego miejsca podziękować – zakończyła celebrytka.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS