Obserwuj w Google News

Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala. Paulina Nowicka pokazała zdjęcie ukochanego [FOTO]

1 min. czytania
15.11.2022 17:10

Fani Jakuba Rzeźniczaka mają powody do niepokoju? Paulina Nowicka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy byłego piłkarza na szpitalnym łóżku  z założonym opatrunkiem. 

Jakub Rzeźniczak
fot. screen: Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak to nie tylko znany piłkarz, rozgłos przyniosły mu także nagłaśniane przez media związki. Sportowiec w lipcu 2022 roku przeżył wielką tragedię, zmarł jego ukochany synek Oliwier, owoc relacji z  Magdaleną Stępień. W trudnych chwilach 36-latka wpiera nowa ukochana, Paulina Nowicka. W sieci zakochani często chwalą się wspólnymi zdjęciami, jednak najnowsza fotografia opublikowana przez Paulinę budzi niepokój. Widzimy na niej Rzeźniczaka leżącego na szpitalnym łóżku.

Redakcja poleca

Jakub Rzeźniczak na zdjęciu z opatrunkiem. Polski piłkarz trafił do szpitala

Na Instastory Pauliny Nowickiej pojawiło się niepokojące zdjęcie jej ukochanego. Jakuba Rzeźniczaka możemy oglądać z opatrunkiem na nosie, leżącego na szpitalnym łóżku. Sportowiec trafił do jednego w warszawskich centrów medycznych. Nie wiadomo, dlaczego 36-latek musiał znaleźć się w placówce, która zajmuje się między innymi laryngologią i chirurgią nosa. Sądząc po opatrunku, to właśnie nos Jakuba znalazł się w rękach specjalistów.

Zdjęcie ze szpitalnego łóżka opublikował na Instagramie także sam Rzeźniczak. Na Instastory relacjonował, jak ogląda z partnerką kultowy serial "Przyjaciele".

- Wszędzie znajdziemy - nawiązał do tytułu komediowej produkcji.

Życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że kolejne odcinki zakochani obejrzą w domu.

Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala
fot. screen: @paulinaa__nowicka
Post Jakuba Rzeźniczaka
fot. screen: Instagram @jakubrzezniczak25