Obserwuj w Google News

Iwona Węgrowska apeluje do Mariana Lichtmana. "Zostaw to i zajmijmy się muzyką"

2 min. czytania
22.04.2021 12:33
Zareaguj Reakcja

Iwona Węgrowska postanowiła zaapelować do Mariana Lichtmana, aby zakończył spór z Ewą Krawczyk i Andrzejem Kosmalą, menadżerem Krzysztofa Krawczyka. Węgrowska prosi przyjaciela o to, aby odłożył wszystkie kłótnie na bok i zajął się muzyką.

Iwona Węgrowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Iwona Węgrowska postanowiła skomentować publiczny spór między Marianem Lichtmanem a Ewą Krawczyk i Andrzejem Kosmalą. Przypomnijmy, że tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka, Marian Lichtman żalił się w mediach, ze wdowa po Krawczyku nie zadzwoniła do niego osobiście, aby poinformować o śmierci przyjaciela.

Później wypowiedź Lichtmana skomentował Andrzej Kosmala, który w dość mocnych słowach wypowiedziach się o muzyku, nie szczędząc jednocześnie gorzkich słów na temat zachowania Mariana Lichtmana na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Do sporu włączyła się również Ewa Krawczyk, która również nie ma dobrego zdania na temat Lichtmana.

Redakcja poleca

Iwona Węgrowska apeluje do Mariana Lichtmana. "Zostaw to i zajmijmy się muzyką"

Iwona Węgrowska postanowiła dać dobrą radę Lichtmanowi. Gwiazda opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Marianem Lichtmanem i jego żoną Bożeną. Węgrowska broni kolegi w całym sporze, jednocześnie podkreślając, aby zostawił na boku wszystkie kłótnie i zajął się muzyką.

"Od paru dni czytam i nie dowierzam ! Marian przyjacielu i cała Twoja rodzina. Znamy się od ponad 20 lat ! Nigdy nie myślałam, że Ty Ikona, Wielki muzyk, artysta będziesz się kłócił o prawdę ! Ty ją znasz. Ja i wielu innych ludzi ! Szkoda Twojego zdrowia ! Nie znam większego przyjaciela i człowieka prawdomównego większego niż Ty! Tyle by się chciało prawdy powiedzieć teraz, ale Twojego kumpla już nie ma! Zostaw to i zajmijmy się muzyką! Marian jestem z Tobą!" - podkreśliła Węgrowska.

W komentarzu Marian Lichtman podziękował koleżance za wsparcie. Węgrowska raz jeszcze postanowiła napisać, co myśli o całej sytuacji.

"Marian, to mój obowiązek Ciebie bronić ! Nie mogę patrzeć na to co się dzieje ! Tym bardziej ze mamy kontakt codziennie i z całą Twoją rodziną się przyjaźnię! I znam prawdę!!!!!!" - podkreśliła Węgrowska.