Ilona Felicjańska i Paul Montana rozwodzą się. „Potrzebuję przerwy od kobiet”

03.02.2023 12:47

Ilona Felicjańska i Paul Montana od lat tworzyli jeden z bardziej kontrowersyjnych związków w polskim show-biznesie. Niestety, o parze najczęściej pisano w kontekście afer po spożyciu alkoholu. Teraz aktorka i biznesmen mają głowy zajęte rozwodem. To już ich ostateczne rozstanie?

Ilona Felicjańska Paul Montana
fot. Piotr Molecki/East News

Ilona Felicjańska i Paul Montana kilkukrotnie rozstawali się i schodzili. Zapewniali, że nie mogą bez siebie żyć, chociaż sielankę przerywały liczne skandale – na przykład ten, gdy modelka oświadczyła, że była bita i więziona przez partnera czy też, gdy para trafiła do aresztu w USA z powodu szarpaniny. Mimo tego Paul Montana mówił, że Ilona Felicjańska jest kobietą jego życia.

Zobacz także: Paul Montana skomentował "romans" z gwiazdą "Sanatorium miłości". Zdradził z nią Ilonę Felicjańską?

Ilona Felicjańska i Paul Montana się rozwodzą

- Im więcej czasu spędzałem sam, z dala od Ilony, tym bardziej zdawałem sobie sprawę z tego, czego chcę i jak chcę żyć. I dzisiaj wiem, że właśnie Ilona jest kobietą dla mnie. Czy to będzie trudniejsza ścieżka, czy łatwiejsza? Nie wiem, ale wiem, że albo z Iloną przejdę przez życie, albo sam – mówił Paul Montana w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Wygląda jednak na to, że biznesmen będzie szedł przez życie samotnie. Jeszcze sierpniu ubiegłego roku para została przyłapana na jednym z warszawskich balkonów, gdzie raczyli się alkoholem, m.in. piwem. Byli uśmiechnięci, rozmawiali i nie awanturowali się.

Teraz Paul Montana zszokował wszystkich, gdy w rozmowie z „Faktem” wyjawił, że… rozwód z Iloną Felicjańską jest w toku. Były już partner aktorki stwierdził, że modelka była miłością życia, ale relacja z nią była bardzo trudna.

- W moim życiu absolutnie nie ma teraz żadnej kobiety. Daję sobie przynajmniej rok jak nie dłużej, gdy nie chcę myśleć o takich sprawach i w nic się angażować miłosnego. Ilona była miłością mojego życia, a z drugiej strony był to ogromnie trudny związek. Potrzebuję odpoczynku i przerwy od kobiet. Nasz rozwód jest w toku – tłumaczył Paul Montana „Faktowi”.

Mężczyzna dodał, że ostatnia rzecz, o której aktualnie myśli, to pakowanie się w nowy związek. Chce teraz skoncentrować się na synu oraz własnym biznesie.

RadioZET.pl/Fakt.pl

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl