,

Gwiazda "M jak miłość" w kontrowersyjnej stylizacji. Internauci są w szoku

20.03.2023 17:39

Iga Krefft kolejny raz pokazała się w odważnej stylizacji, która przyciągnęła uwagę internautów. Gwiazda "M jak miłość" jest znana z indywidualnego stylu. Tym razem zachwyciła swoich fanów.

Iga Krefft
fot. VIPHOTO/East News

Iga Krefft pokazała się w odważnym wydaniu. Widzowie kojarzą ją głównie z roli Uli Mostowiak w "M jak miłość", ale Iga jest też cenioną wokalistką, występującą pod pseudonimem Ofelia. Jej wizerunek sceniczny jest odważny i nietuzinkowy. Krefft opublikowała zdjęcie, które wprowadziło w zachwyt jej obserwatorów na Instagramie.

Zobacz także: Aktor z "M jak miłość" schudł aż 30 kg. Poddał się operacji zmniejszenia żołądka

Iga Krefft w kontrowersyjnej stylizacji. Gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła internautów

Iga Krefft zaprezentowała się w puchatym, niebieskim swetrze. Jak podaje portal kobieta.wp.pl, gwiazda "M jak miłość" lubi bawić się modą. Często zmienia fryzurę i pokazuje się w wielu modnych stylizacjach. Tym razem wprowadziła swoich obserwatorów na Instagramie w osłupienie.

W komentarzach można przeczytać tylko o zachwycie. Internauci zauważyli, że niebieski jest zdecydowanie kolorem aktorki. 

- Piękna. Ofelii, jak ja Cię uwielbiam - podsumowują internauci.

Iga Krefft: kim jest?

Iga Krefft dała się poznać jako dziecko w serialu "M jak miłość", gdzie grała jeszcze do niedawna. Na scenie muzycznej jest natomiast znana pod pseudonimem Ofelia. Krefft urodziła się 2 września 1995 roku.

Zobacz także: Dominika Gwit rusza z nowym projektem. „Biznes z bielizną erotyczną”

loader

RadioZET.p/kobieta.wp.pl

John Malkovich
8 Zobacz galerię
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News

Logo radiozet Dzieje się