Obserwuj w Google News

Grażyna Szapołowska zgłoszona na policję. „Powinna zostać grubo ukarana”

2 min. czytania
20.02.2023 11:03
Zareaguj Reakcja

Grażyna Szapołowska wpadła w spore tarapaty. Aktorka prowadziła samochód i jednocześnie używała telefonu komórkowego. Zdarzenie zgłosiła na policję pewna instagramerka.

Grażyna Szapołowska
fot. VIPHOTO/East News

Grażyna Szapołowska opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie podczas jazdy autem. Całej afery by nie było, gdyby siedziała na miejscu pasażera, a nie za kierownicą. Aktorka co jakiś czas zawiesza wzrok w telefonie i nie patrzy na drogę. Internauci mocno ją „zjechali”.

Zobacz także:  Policja przeszukała auto Antoniego Królikowskiego. Co znaleziono w środku?

Grażyna Szapołowska zgłoszona na policję

- Jak można być tak nieodpowiedzialnym? Prowadzić samochód i gapić się w telefon, dla przykładu powinna pani zostać grubo ukarana. Włącz mózg, wyłącz internet – czytamy w komentarzach.

- I co z tego, że świetna aktorka, jak kompletnie nieodpowiedzialna osoba? Cenię za dorobek artystyczny, ale za to, co tu się zadziało - powinien być mandat jak stąd na księżyc, i oczywiście punkty! Dobrze, że nic złego się nie stało. Ciekawe, czy ten film może stanowić dowód w sprawie... […] Trzepotanie rzęs i uwodzicielski uśmiech nie pomogą w sytuacji wypadku... - wściekła się inna osoba.

Wiola, znana w sieci jako „Niewyparzona pudernica”, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Od kilku dni w sieci aż huczy o polskiej streamerce Sidneuke, która przez wpatrywanie się w ekran telefonu potrąciła psa - widziała biegające czworonogi, ale nie zachowała ostrożności. Internauci, przyglądając się niektórym gwiazdom, dopiero teraz zauważyli, jak ogromna jest skala problemu. Wiola „vel Pudi” nie odpuściła Grażynie Szapołowskiej i wysmarowała maila do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. Brawo!

Do maila oczywiście zostało dołączone nagranie (gdyby zostało przypadkiem usunięte z konta aktorki). W wiadomości poinformowano o podejrzeniu popełnienia wykroczenia drogowego przez Grażynę Szapołowską.

- Żeby potem nie było, że nikt nie zareagował i wydarzyło się jakieś nieszczęście. To nie jest babuleńka, która sprzedaje pietruszkę, żeby dorobić sobie do nędznej emerytury. To jest realne zagrożenie czyjegoś zdrowia i życia. Nie reagując, dajemy ciche przyzwolenie na łamanie prawa. Na drogach ginie mnóstwo ludzi, być może kogoś uratujecie, reagując. Stop chamstwu na drogach. Stop bezkarności elit. Stop wciskaniu kitów – napisała Niewyparzona pudernica.

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że od 17 września – czyli od momentu zaostrzenia kar dla kierowców – mandat za używanie telefonu komórkowego podczas jazdy wynosi 500 zł. W bonusie dostaniemy jeszcze 12 punktów karnych.

Niewyparzona pudernica Grażyna Szapołowska
fot. screen Instagram niewyparzona_pudernica
Niewyparzona pudernica Grażyna Szapołowska
fot. screen Instagram niewyparzona_pudernica
10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News