Obserwuj w Google News

Przesunęli finał "Rolnik szuka żony 9". Widzowie się burzą

2 min. czytania
21.11.2022 11:50
Zareaguj Reakcja

Finał "Rolnik szuka żony 9" w TVP zaplanowano na niedzielę 27 listopada 2022 roku. O której godzinie emisja finałowego odcinka? Niestety później niż zwykle, o czym już poinformowano fanów w sieci. Widzowie nie kryją zdenerwowania. 

Rolnik szuka żony 9
fot. materiały prasowe TVP

Finał "Rolnik szuka żony 9" będzie okazją do podsumowania uczuciowych perypetii czwórki uczestników. Po ostatnim odcinku wiadomo już, komu udało się stworzyć parę, choć młodszy z Tomków do końca trzymał widzów w niepewności. Gospodarz niespodziewanie podziękował Zuzannie i dał drugą szansę Kasi, którą wcześniej odrzucił.

Redakcja poleca

Finał Rolnik szuka żony 9: kiedy i o której godzinie odcinek finałowy? 

Randkowy reality show dobiegł końca, ale jak wiemy, wszystko jeszcze może się zdarzyć. Dopiero odcinek finałowy "Rolnik szuka żony 9" zdradzi, jak potoczyły się losy uczestników po zakończeniu zdjęć. Być może nie wszystkie pary szczęśliwie powrócą do studia na spotkanie z Martą Manowską. 

Finał "Rolnik szuka żony 9" zostanie wyemitowany w niedzielę 27 listopada 2022 roku o godzinie 22:00. Niestety godzina emisji uległa zmianie, o czym produkcja już oficjalnie zawiadomiła widzów.

Część fanów dziwiła się, dlaczego finał "Rolnika" zostanie pokazany tak późno, ale szybko się wyjaśniło. Zmiana związana jest z transmisją meczu Holandia-Niemcy w ramach Mistrzostw Świata w Katarze.

Niestety nie wszystkim taka pora się podoba. "Do pracy zaśpię" - piszą niezadowoleni fani i zwracają uwagę, że to już nie pierwszy raz, kiedy przez rozgrywki przesuwa się program. "Jeśli o 22.00, to znając życie, będzie o 22:30" - komentują widzowie częste opóźnienia emisji w Jedynce.

Niestety, to już postanowione. Na finał "Rolnik szuka żony 9" trzeba będzie zaczekać w nadchodzącą niedzielę prawie o godzinę dłużej. 

Magda Gessler w nowym reality show. Pokażą "Święta z Gesslerami"