Obserwuj w Google News

Miłość od pierwszego wejrzenia w "Rolnik szuka żony"? Mateusz spotkał się z Agnieszką

2 min. czytania
20.11.2022 22:31
Zareaguj Reakcja

W 9. edycji "Rolnik szuka żony" nie brakuje emocji. W najnowszym odcinku widzowie także nie mogli narzekać na nudę. Mateusz spotkał się z Agnieszką, kandydatką, która wcześniej nie mogła się z nim zobaczyć. Czy między uczestnikami od początku zaiskrzyło?

Mateusz i Agnieszka z "Rolnik szuka żony"
fot. screen: Instagram @rolnikszukazonytvp

" Rolnik szuka żony" to program, który doskonale przyjął się w ramówce Telewizji Polskiej. Obecnie możemy oglądać już 9. edycję randkowego show, w którym miłości poszukują rolnicy i rolniczki. W kolejnej odsłonie formatu nie brakowało kontrowersji, rozczarowań i sercowych uniesień. W najnowszym odcinku widzowie także nie mogli narzekać na nudę. Mateusz postanowił spotkać się z Agnieszką. Uczestnik zaakceptował list kandydatki, ale ta nie mogła pojawić się w jego gospodarstwie. Czy wystarczyła jedna randka, żeby między nimi zaiskrzyło?

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony 9: Mateusz spotkał się z Agnieszką. Nowa kandydatka podbiła serce rolnika?

Mateusz nie zdecydował się na kontynuowanie z żadną z trzech kandydatek i wydawało się, że nie odnajdzie miłości w programie. Postanowił jednak spotkać się z Agnieszką, której list spodobał mu się na początku programu. Ta jednak z przyczyn osobistych nie mogła spotkać się z rolnikiem. Niespodziewanie uczestnicy umówili się na randkę i zrobili na sobie świetne pierwsze wrażenie. Agnieszka nie ukrywała, że Mateusz spodobał jej się od początku.

Rolnik i jego kandydatka wymienili się opiniami na temat idealnego związku. Agnieszka zawahała się lekko, kiedy Mateusz wspomniał, że chciałby prowadzić gospodarstwo wspólnie ze swoją wybranką i wdziałby ją na wsi na stałe.

- Nie chciałabym, żeby moje życie było zamknięte tylko na wsi. Chciałabym jednak połączyć karierę w finansach z pracą na wsi - oceniła.

Ostatecznie oboje uznali, że "wszystko jest do dogadania".

- Pierwsze spotkanie z Mateuszem było bardzo pozytywne i mam nadzieję na kolejne spotkania, żeby się dalej poznawać - stwierdziła nowa kandydatka.

Z reguły wycofany i stonowany w swoich opiniach Mateusz także cieszył się ze spotkania. Być może rolnik niespodziewanie odnajdzie miłość.

Myślicie, że między Agnieszką a Mateuszem zaiskrzyło?