Obserwuj w Google News

Filip Chajzer znika z „Dzień Dobry TVN”? Ma poważne problemy ze zdrowiem

2 min. czytania
17.05.2023 08:59
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer opublikował niepokojący wpis, w którym poinformował o problemach ze zdrowiem. Prezenter zapowiedział, że wkrótce zniknie z anteny. Czy oznacza to, że przestanie prowadzić „Dzień Dobry TVN”?

filip-chajzer-znika-z-dzień-dobry-tvn-ma-poważne-problemy-ze-zdrowiem
fot. Mateusz GrochockiI/Dzień Dobry TVN/East News

Filip Chajzer jest jednym z prowadzących porannego programu TVN. Prezenter wita widzów u boku Małgorzaty Ohme. Niestety całkiem możliwe, że już wkrótce psycholożka będzie musiała przygotować się na zmianę współprowadzącego lub zmniejszenie liczby jej dyżurów. Syn Zygmunta Chajzera poinformował bowiem fanów o złym stanie zdrowia. Co się stało i czy oznacza to koniec jego kariery w „ Dzień Dobry TVN”?

Filip Chajzer ma problemy ze zdrowiem. „Jestem pod opieką specjalistów”

Dziennikarz słynie z tego, że często wspiera różne zbiórki. Nikogo nie zdziwiło więc, gdy na jego profilu na Facebooku znalazł się post promujący kolejną akcję charytatywną. Niestety tym razem Chajzer poinformował nie tylko o cudzych troskach, ale wspomniał też o swoich problemach. - Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem - napisał.

- Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem. Natomiast żaden najlepszy ekspert świata nie zastąpi tego, co masz w głowie. A w mojej głowie dzięki Wam jest teraz duże poczucie sensu - podziękował obserwatorom za wsparcie.

Redakcja poleca

Następnie prezenter przekazał kolejną smutną dla jego fanów informację. - Chwilę mnie nie będzie na antenie - poinformował niespodziewanie. Czy oznacza to, że został wykreślony z grafiku redakcji „Dzień Dobry TVN”?

Na razie nie wiadomo, z czym wiążą się problemy zdrowotne Filipa Chajzera. Dziennikarz nie udzielił szczegółowych wyjaśnień i nie zdradził, czy i z jaką zmaga się chorobą. Wkrótce okaże się, czy jego zły stan będzie oznaczał duże zmiany w „DDTVN”. Jak myślicie, kto wesprze Małgorzatę Ohme w kolejnych wydaniach śniadaniowego programu TVN?

Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News