Obserwuj w Google News

Filip Chajzer pokazał zdjęcie ze swojej pierwszej komunii. Fryzura to hit

2 min. czytania
16.05.2023 14:06
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer zdecydowanie poczuł majowy vibe. Współprowadzący „Dzień dobry TVN” opublikował zdjęcie ze swojej pierwszej komunii. Internauci zwrócili uwagę na „pieczarkową fryzurę”.

Filip Chajzer
fot. Paweł Wodzyński/East News

Filip Chajzer chętnie dzieli się z fanami niektórymi smaczkami ze swojego życia prywatnego. Współprowadzący „Dzień dobry TVN” tym razem pokazał, jak prezentował się w dniu pierwszej komunii świętej. Przy okazji zahaczył też o temat „zero waste”. Internauci stwierdzili, że dziennikarz bardzo przypomina mamę, a jego fryzura nadążała za ówczesnymi czasami.

Zobacz także:  Chajzer zadrwił z gejów u Wojewódzkiego? Padł żenujący tekst o ogórku

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z pierwszej komunii

Po dłuższym wpatrywaniu się w zdjęcie kilkulatka, można dostrzec podobieństwo do „dzisiejszego” Filipa Chajzera. Niektórzy uważają, że gwiazdor TVN z wyglądu przypomina swoją mamę. Widać, że dziennikarz był mocno przejęty w tym wyjątkowym dniu.

Filip Chajzer w dniu pierwszej komunii świętej przywdział biały garnitur, do którego dobrał czarne buty. Nie zabrakło też kontrastujących dodatków – czerwonego krawatu i poszetki w tym samym kolorze. Zdjęcie zostało wykonane w kościele.

- Z okazji sezonu komunijnego chciałbym bardzo docenić FLOW Doroty i Zygmunta (czyli moich rodziców). Ich dziecko na komunii to była klasa sama w sobie. EKSTRAKLASA EKSTRAWAGANCJI. Fryzura i ałtfit nie biorą jeńców. Garnitur służył dalej (ziroł łejst) w trakcie sezonu karnawałowego [pis. oryg.] - napisał na Instagramie Filip Chajzer.

- Po odcięciu koszuli i krawata a dodaniu tiszerta, rejbanów z bazarku i gnata za pasek wychodził strój MIAMI VICE Oczywiście było to jedno z tych przebrań, które za każdym razem wymagało wyjaśnienia. Coś jak strój MISIA PANDY, który tworzy czarna zimowa kurtka z kapturem. W takim przypadku też musisz powiedzieć - cześć! Jestem pandą i zaje*iscie się pocę [pis. oryg.] - kontynuował dziennikarz.

Redakcja poleca

Pod zdjęciem Filipa Chajzera pojawiło się wiele komentarzy pełnych zachwytu. Inni dzielili się swoimi wspomnieniami z pierwszej komunii świętej.

- I te fryzury pieczarkowe. Miałam i ja – czytamy.

- Mega stylówka – chwalono Chajzera.

- Wyprane w Vizir, a krawat od Zonka. Żartuję, klasa była – żartowała internautka.

- Kurczę blaszka, a myślałam, że to peruka na głowie, brawo za dystans – pisano.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS