Zamknij

Będzie skandal! Zastraszana eks chce ujawnić całą prawdę o Rzeźniczaku

04.12.2022 11:40

Ewelina Taraszkiewicz ostatnio ostro skrytykowała Jakuba Rzeźniczaka po jego ślubie z Pauliną Nowicką. Matka nieślubnej córki piłkarza nie zamierza milczeć i zapowiada, że jest gotowa ujawnić prawdę o relacjach Rzeźniczaka z jego dzieckiem. "Będziecie mieli aferę à la Paulina Smaszcz" - zapowiedziała. 

Ewelina Taraszkiewicz
fot. MICHAL KLAG/REPORTER/EAST NEWS, Instagram:@ewelatarasz

Ewelina Taraszkiewicz nie zostawiła suchej nitki na Jakubie Rzeźniczaku i Paulinie Nowickiej po ich ślubie w Miami. Matka córki piłkarza Wisły Płock, 5-letniej Inez, od dawna nie ma dobrego zdania o byłym partnerze, który nie chciał wychowywać z nią dziecka i zapowiada, że jest gotowa ujawnić całą prawdę o jego kontaktach z córką. 

Taraszkiewicz wyznała, że obecnie w sądzie toczą się postępowania o pozbawienie Rzeźniczaka władzy rodzicielskiej i o wyegzekwowanie na nim ustalonych spotkań z córką. Piłkarz ma zaniedbywać kontakt z dzieckiem odkąd rozpoczął się jego związek z Nowicką. 

Tych kontaktów nie ma. Wszyscy zapewne pamiętają, jak mnie oskarżał, iż go alienuję, w związku z tym sama wniosłam do sądu o uregulowanie kontaktów. Ojciec w życiu dziecka jest ważny i potrzebny. Sąd przychylił się do mego wniosku [...] Do tej pory udało mu się pojawić aż raz. Zawsze miał wymówkę, ma mecze, treningi, podróże zagraniczne, potem tłumaczył się chorobą Oliwierka - wyznała w rozmowie z JastrząbPost matka Inez. 

Ewelina Taraszkiewicz pójdzie na wojnę z Jakubem Rzeźniczakiem?

Kobieta ma dość nieodpowiedzialnego zachowania Rzeźniczaka i jeśli zajedzie taka potrzeba, zafunduje mu prawdziwą terapię szokową. Ewelina Taraszkiewicz grozi wywołaniem skandalu na miarę Pauliny Smaszcz, która do tygodni pogrąża Macieja Kurzajewskiego niewygodnymi szczegółami ich małżeństwa i romansu z Katarzyną Cichopek. Eks piłkarza podkreśliła jednak, że w swoich oskarżeniach zamierza skupić się jedynie na relacjach Rzeźniczaka z córką. 

Jeśli ktoś rozpoczyna ze mną wojnę, to lecę na całego. Materiału dowodowego mam bardzo dużo na bardzo dużo tematów […].Sama tego nie zacznę, […] natomiast jeśli przyjdzie co do czego, to będzie wojna na całego. Będziecie mieli aferę à la Paulina Smaszcz - oznajmiła na Instagramie matka Inez. 

Konflikt miał pójść za daleko. Ewelina Taraszkiewicz wyznała, że była zastraszana, a po zeszłorocznej kłótni z piłkarzem ten nasłał na nią opiekę społeczną i doniósł do rady adwokackiej. Matka Inez nie boi się jednak konsekwencji swoich słów i zamierza walczyć o prawdę nawet za cenę medialnego skandalu, który niewątpliwie rozpęta się po jej wyznaniach.

Co na to Jakub Rzeźniczak? Piłkarz na razie nie zaprząta sobie głowy walką z eks i kontynuuje miesiąc miodowy w Stanach. Poproszony o skomentowanie wypowiedzi byłej partnerki, zachował powściągliwość. - Nie skomentuję tych doniesień dla zachowania prawidłowości przebiegu sprawy - skwitował w rozmowie z Plotkiem.

loader