Obserwuj w Google News

Edyta Pazura o relacjach z pasierbicą. Córka Cezarego jest od niej tylko o rok młodsza

2 min. czytania
27.02.2023 14:14
Zareaguj Reakcja

Edyta Pazura zabrała głos i zdradziła fanom, czy utrzymuje dobre relacje z najstarszą córką męża z jego pierwszego małżeństwa. Czy Anastazja dogaduje się z trzecią żoną ojca?

edyta-pazura-o-relacjach-z-pasierbicą-córka-cezarego-jest-od-niej-tylko-o-rok-młodsza
fot. VIPHOTO/East News

Cezary Pazura, zanim znalazł szczęście u boku młodszej o 26 lat Edyty, był dwukrotnie żonaty. Obserwatorzy polskiego show-biznesu z pewnością pamiętają jego małżeństwo z Weroniką Marczuk. Wcześniej był on jednak mężem Żanety, z którą ma córkę Anastazję. Niedawno fani zapytali trzecią żonę aktora o jej relacje z pasierbicą, która jest tylko o rok młodsza od macochy. Jak Edyta zareagowała na pytanie o córkę męża z poprzedniego związku?

Redakcja poleca

Cezary Pazura walczył o córkę. Jakie relacje z trzecią żoną aktora ma Anastazja?

Cezary i Żaneta poznali się w 1986 roku na warsztatach aktorskich w Płazach. 24-latek szybko zawrócił w głowie 16-letniej dziewczynie. Zakochani pobrali się trzy lata później, a kilka miesięcy po ślubie na świat przyszła ich córka Anastazja. Cezary, ze względu na rosnącą popularność, często wyjeżdżał do Warszawy. Podczas jego nieobecności córką zajmowała się Żaneta.

Niestety, jak przypominają dziennikarze Wirtualnej Polski, kobieta zaczęła zmagać się z uzależnieniem od alkoholu i stała się stałą bywalczynią łódzkich klubów nocnych. Następnie miała zniknąć z dnia na dzień w dniu 6. urodzin córki. Pazura samotnie wychowywał Anastazję, lecz walka o przyznanie mu pełnych praw rodzicielskich zajęła kilka lat. Dziś Anastazja to już 34-letnia kobieta, która robi karierę jako graficzka.

Ostatnio Edyta Pazura zorganizowała na Instagramie sesję Q&A, podczas której obserwatorzy zapytali ją o relacje z córką jej męża. Celebrytka rozwiała ich wszelkie wątpliwości, choć zdecydowała się jedynie na lakoniczny komentarz w tej sprawie.

- Tak, mamy dobry kontakt - dała znać fanom Edyta, potwierdzając, że udało jej się dogadać z Anastazją.

Edyta i Cezary mają wspólnie trójkę dzieci - Amelię, Antoniego i Ritę. Myślicie, że najstarsza córka aktora ma udane relacje z dużo młodszym rodzeństwem?

pazura-anastazja
fot. Piotr Molecki/East News
pazura-anastazja-edyta
fot. VIPHOTO/East News
edyta-pazura-anastazja
fot. Instagram (@edyta_pazura)