Zamknij

Cezary Pazura „ucieka” z Polski przed Wszystkimi Świętymi i pręży klatę na plaży w Hiszpanii

31.10.2022 09:10

Cezary Pazura postanowił wyjechać z rodziną na „długi weekend” i spędzić święto Halloween oraz dzień Wszystkich Świętych z dala od Polski. Edyta Pazura zamieściła w sieci nagranie, na którym jej mąż dumnie pręży klatę na hiszpańskiej plaży.

cezary-pazura-ucieka-przed-wszystkimi-swietymi-na-plaze-w-hiszpanii
fot. Screen Instagram (@edyta_pazura)

Cezary Pazura najwyraźniej postanowił, że w tym roku zrezygnuje z tradycyjnego odwiedzenia grobów bliskich zmarłych 1 listopada. Edyta Pazura najpierw zamieściła w sieci zdjęcie córek siedzących na lotnisku, a niedługo później w sieci znalazło się wesołe nagranie, na którym cała rodzina bawi się na plaży. Wysokie temperatury zachęciły aktora do zaprezentowania wyrzeźbionej klaty.

Edyta Pazura ogłasza, że nie lubi Wszystkich Świętych i wyjeżdża z Polski

Edyta Pazura poinformowała niedawno na Instagramie, że nie przepada za dniem Wszystkich Świętych i w tym roku postanowiła wraz z rodziną spędzić święto w nieco mniej tradycyjny sposób. Wesoła gromadka wybrała się w podróż do słonecznej Hiszpanii. Edycie i trójce dzieci towarzyszył rzecz jasna Cezary Pazura. Gwiazdy spędzą „długi weekend” na hiszpańskim wybrzeżu w Maladze.

W sieci znalazło się zabawne nagranie z plaży, na którym widać jak rodzina Pazurów bawi się z dziećmi. Czarek kokietuje kamerę, prezentując swoją dorodną klatę, a uśmiechnięta Edyta tańczy w koszulce z księżniczkami Disneya. Na nagraniu nie znalazły się wcześniej wspomniane córki gwiazd. Zobaczyliśmy natomiast syna Pazurów, który z radością grał w piłkę plażową z tatą.

loader

Zazdrościcie im tej rodzinnej sielanki?

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS