Obserwuj w Google News

Koniec "Tańca z gwiazdami"? Jest komentarz. "Coś nowego, Polska drży"

2 min. czytania
13.01.2023 19:03
Zareaguj Reakcja

Po tym, jak Edward Miszczak pożegnał się z gwiazdami "Twoja twarz brzmi znajomo", pojawiły się plotki o końcu "Tańca z gwiazdami". Skomentowała je doskonale znana z tanecznego show Edyta Herbuś. Wie coś, czego nie wiedzieli widzowie?

Edyta Herbuś / Edward Miszczak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / ADAM JANKOWSKI/REPORTER / EAST NEWS

Polsat przechodzi obecnie prawdziwą rewolucję. Po tym, jak posadę dyrektora programowego przejął Edward Miszczak, widzowie nie są pewni przyszłości swoich ulubionych formatów. Wszystko za sprawą fali zwolnień w " Twoja twarz brzmi znajomo". Z show pożegnały się największe gwiazdy: Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski. Pojawiły się plotki, że kolejne zmiany dotkną " Taniec z gwiazdami", mówi się nawet o potężnej metamorfozie lub zniknięciu programu z anteny. Medialne doniesienia postanowiła skomentować Edyta Herbuś.

Edyta Herbuś o zniknięciu "Tańca z gwiazdami". Nie byłaby zawiedziona?

Edyta Herbuś w "Tańcu z gwiazdami" partnerowała Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi, w parze z tym drugim zwyciężyła w 2. Konkursie Tańca Eurowizji. Co ciekawe, nie uważa, żeby ewentualne zniknięcie programu z ramówki miało być ogromną tragedią. Wierzy, że taniec jest na tyle popularny wśród widzów, że szybko powstałaby kolejna produkcja.

- I teraz cała Polska drży. Jeżeli to jest prawda, że ten format miałby się skończyć, to na pewno wydarzy się coś nowego, co będzie mogło zagospodarować tę przestrzeń, tę publiczność i wszystkich, którzy kochają taniec. A ja myślę, że każdy, kto kocha taniec, jest po prostu szczęśliwym człowiekiem, bo jest to okazywanie naturalnych emocji i radości z życia (...) Ja bez tańca Polski sobie w ogóle nie wyobrażam. Bez względu na to, o jakiej stacji rozmawiamy, to na szczęście nasz naród jest wspaniale roztańczony. Ta studnia jest niewyczerpalna, więc mam nadzieję, że nigdy nie skończy się moda na taniec w naszym kraju - oceniła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Redakcja poleca

"Taniec z gwiazdami" podzieli los "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Przypomnijmy, że według informacji "Super Expressu" z pracą w "Tańcu z gwiazdami" miałaby pożegnać się Iwona Pavlović. Popularna "Czarna mamba" ma być na celowniku Miszczaka po tym, jak przeniosła się z TVN do Polsatu za jego kadencji.

- O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović, która zasiadała w jury „Tańca z gwiazdami”, gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. A to zostało uznane za zdradę - czytamy.

Miejmy nadzieję, że widzowie nie będą musieli żegnać się ani z ulubionym programem, ani jego gwiazdami.