Obserwuj w Google News

"Dzień Dobry TVN": prowadzący podpadł widzom: "Oburzające"

2 min. czytania
01.03.2023 20:03
Zareaguj Reakcja

W jednym z wydań "Dzień Dobry TVN" widzom nie spodobało się zachowanie Krzysztofa Skórzyńskiego. Prowadzący został skrytykowany w sieci po tym, jak zachował się wobec dziecka. 

MALGORZATA ROZENEK MAJDAN KRZYSZTOF SKORZYNSKI
fot. VIPHOTO/East News

Na Krzysztofa Skórzyńskiego spadła fala krytyki po tym, jak zachował się wobec płaczącego dziecka w jednym z odcinków "Dzień Dobry TVN". Co zrobił prowadzący?

Dzień Dobry TVN: Krzysztof Skórzyński krytykowany przez widzów

Śniadaniówki mają to do siebie, że są na żywo, a w związku z tym łatwo o wpadkę lub nieprzemyślane zachowanie. Krzysztof Skórzyński zaliczył ostatnio gafę z tej drugiej kategorii.

Redakcja poleca

Jak podaje Pudelek, w najnowszym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiła się para z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mowa o Anicie i Adrianie, którzy przyszli do studia ze swoimi pociechami. Niestety jedno z dzieci nagle zaczęło płakać. Prowadzący postanowił uspokoić małą Biankę. W akcie desperacji wyciągnął swój telefon, który dał dziewczynce do zabawy. To działanie sprawiło, że goście i prowadzący mogli wrócić do rozmowy.

Skórzyński nie przewidział jednak, że jego zachowanie zostanie tak negatywnie odebrane przez widzów. Anita zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze studia "DDTVN" wraz z mężem i dziećmi.

Pod postem pojawiły się komentarze, których autorom nie podobało się zachowanie dziennikarza.

Oglądałam Was i jestem zawiedziona. Zapraszając rodzinę z dziećmi, trzeba przygotować się na wszystko. Widząc, jak prowadzący program daje dziecku telefon, było dla mnie oburzające. Powinni być przygotowani na takie sytuacje...

Anita postanowiła odpisać na komentarz.

Może ma Pani pomysł, co mielibyśmy zrobić? Nie wiedziałam, czy mam wyjść. Natomiast telefon i tak uratował sytuację - na tyle, że dało się dokończyć rozmowę.

Nie obyło się jednak bez pochwał dla Skórzyńskiego. Wielu widzów uznało, że postąpił właściwie, ponieważ dzięki jemu pomysłowi można było dalej prowadzić program.

Redakcja poleca

Czy dzieci powinny bawić się telefonem?

Decyzja o tym, czy dzieci powinny bawić się telefonem, zależy od wielu czynników, takich jak wiek dziecka, rodzaj telefonu, rodzaj zabawy oraz czas spędzony na korzystaniu z telefonu. Z jednej strony, korzystanie z telefonu może być korzystne dla rozwoju dziecka, ponieważ może pomóc w nauce, komunikacji, rozwijaniu kreatywności i zabawy. Na przykład, dzieci mogą korzystać z aplikacji edukacyjnych, gier, czytać e-booki lub rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.
Z drugiej strony, zbyt wiele czasu spędzonego przy telefonie może być szkodliwe dla dziecka. Może to prowadzić do braku aktywności fizycznej, izolacji społecznej, problemów z koncentracją, a nawet wpływać negatywnie na rozwój mózgu. Dlatego ważne jest, aby rodzice ustanowili granice czasowe i nadzorowali czas spędzony przez dziecko na korzystanie z telefonu. Należy również pamiętać, aby wybierać odpowiednie aplikacje i gry, które są dostosowane do wieku dziecka.

RadioZET.pl/Pudelek/Instagram