Obserwuj w Google News

Szelągowska szczerze o zwolnieniu Dowbor. "Edward przyszedł robić swoją telewizję" [TYLKO U NAS]

2 min. czytania
06.06.2023 14:54
Zareaguj Reakcja

Dorota Szelągowska gościła niedawno w podcaście Szymona Majewskiego. Podczas wywiadu nie mogło zabraknąć pytań o roszady w Polsacie, wprowadzane przez Edwarda Miszczaka. Ponieważ Szelągowska znana jest z programów "remontowych", format "Nasz nowy dom" był jej w pewien sposób bliski. Zdradziła, jak odebrała zwolnienie Katarzyny Dowbor.

Dorota Szelągowska o zwolnieniu Katarzyny Dowbor
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Szelągowska jest od kilku lat jedną z najbardziej lubianych i cenionych prezenterek, związanych z TVN. Prowadziła dotąd wiele formatów, związanych z remontami, metamorfozami i wykańczaniem domów i mieszkań. Jako projektantce wnętrz tematy t są jej bardzo bliskie. Nic dziwnego, że doskonale zna program konkurencyjnej stacji " Nasz nowy dom" i wie o zwolnieniu Katarzyny Dowbor.

Dorota Szelągowska szczerze o zwolnieniu Katarzyny Dowbor

Jak przyznała, w ogóle nie czuła, by remontowe reality-show Polsatu było jakąkolwiek konkurencją, a z Dowbor utrzymywała bardzo dobre relacje. W rozmowie z Szymonem Majewskim w jego podcaście "Nie mam pytań" mówiła o formacie w samych superlatywach. Na pytanie, czy oglądała program, odpowiedziała twierdząco.

- Oczywiście, ja w ogóle Kasię bardzo lubię. I powtarzałyśmy to z Kaśką, ilekroć nas pytano: To nie jest żadna konkurencja, dlatego że wszystkie stacje mogłyby mieć tego typu programy i jeszcze nadal nie spełnili zapotrzebowania. Nie chcę wchodzić w politykę, ale również zrzutki i siępomaga też nie wystarczają, by pokryć zapotrzebowania Polaków w bardzo wielu rzeczach. I oczywiście, że zawsze oglądałam, miała fantastyczną ekipę. Oni wykonują ogromną pracę — powiedziała zachwycona Dorota Szelągowska.

Redakcja poleca

Gwiazda TVN przyznała, że kiedy dowiedziała się o zwolnieniu Katarzyny Dowbor, było jej bardzo smutno. Prezenterkę nazywa ikoną telewizji.

- Zrobiło mi się przykro. Ja pamiętam jeszcze Kasię, jak pracowała w TVP. To jest ikona telewizji, co tu będziemy mówić! Wygląda fenomenalnie nadal i bardzo rozbawiła mnie jej rolka, jak pojawiły się plotki, że rzekomo została zwolniona ze względu na swój wiek i słaby stan zdrowia. Dziwię się, że nie została gdzieś na przykład w Fundacji Polsat, ale Edward przyszedł do Polsatu robić swoją telewizję. Ja go bardzo lubię, cenię i to jest człowiek, który zna się na tym, co robi i on ma jakiś swój pomysł — podsumowała autorka "totalnych remontów Szelągowskiej".

Przypomnijmy, że już we wrześniu "Nasz nowy dom" pojaw się z Elą Romanowską w roli prowadzącej. Na temat następczyni Katarzyny Dowbor wypowiedziała się ostatnio architektka związana z formatem. Z tego, co przekazała Martyna Kupczyk, wynika, że zapowiada się naprawdę interesujący program.

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS