Obserwuj w Google News

Dorota Szelągowska szczerze o nieudanych związkach. „Lubię być sama”

2 min. czytania
06.06.2023 13:50
Zareaguj Reakcja

Dorota Szelągowska gościła w Radiu ZET, gdzie opowiedziała Szymonowi Majewskiemu o swojej najnowszej książce. Prowadzący „Nie mam pytań” nawiązał do jednego z cytatów, w którym dziennikarka szczerze opisała swoje życie prywatne. – Nie umiem odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie wyszło – mówi Szelągowska.

Dorota Szelągowska Radio ZET
fot. Radio ZET

Dorota Szelągowska, jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych, wydała ostatnio nową książkę ”Miało być zabawnie, a wyszło jak zwykle”, w której nie brakuje wielu szczerych momentów, również na temat życia uczuciowego dziennikarki.

Redakcja poleca

Dorota Szelągowska szczerze o nieudanych związkach. „Lubię być sama”

Dorota Szelągowska ma za sobą trzy małżeństwa i trzy rozwody. W najnowszej książce postanowiła nawiązać do nieudanych związków.

 W Twojej książce jest takie zdanie: „Ze szczęśliwym związkiem jest jak ze zderzaczem hadronów. Żadnego nie udało mi się zbudować” – zaczął temat Szymon Majewski.

To ja. To cała ja. To jest cytat ze mnie. Widzisz, jaki wspaniały wymyśliłam?

W trakcie wizyty w Radiu ZET dziennikarka skomentowała swoje życie uczuciowe. Nie ukrywa, że mimo wszystko jest szczęśliwa.

 Z wieloma rzeczami w moim życiu jest tak, jak z tym zderzaczem hadronów. Ale mam z tych związków piękne dzieci. Nie powodowały więc tylko nicości i czarnej dziury. Nie umiem odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie wyszło. Ale ja lubię być sama. Lubię po dniu, w którym wszyscy czegoś ode mnie chcą, malują mnie, dotykają, podpinają, w uchu mam słuchawkę, potem wracam do firmy, gdzie muszę podpisać, coś zrobić, wykonać telefony, potem wracam, odbieram moją córkę z przedszkola i ona też czegoś chce, a potem ją kładę spać i jest cisza…

Redakcja poleca

Pełna rozmowa z Dorotą Szelągowska w Radiu ZET dostępna jest poniżej: