Obserwuj w Google News

Dorota Szelągowska o stanie zdrowia mamy. Jak się czuje Katarzyna Grochola?

2 min. czytania
07.06.2023 12:33
Zareaguj Reakcja

Dorota Szelągowska podczas wizyty w Radiu ZET nawiązała do stanu zdrowia swojej mamy. W zeszłym roku lekarze zdiagnozowali u Katarzyny Grocholi nowotwór płuc. Jak czuje się dziś pisarka? Córka podzieliła się dobrymi wieściami. – Mama jest szczęśliwa. Cieszy się, że się dobrze czuje – mówi Szelągowska.

Dorota Szelągowska Katarzyna Grochola
fot. Radio ZET, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dorota Szelągowska gościła w audycji „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego. Popularna prezenterka telewizyjna opowiedziała m.in. o swojej najnowszej książce „Miało być zabawnie, a wyszło jak zwykle”. Nie zabrakło też pytań związanych z życiem prywatnym. Dziennikarka poruszyła temat swoich nieudanych związków. Zdradziła też, jak czuje się jej mama, Katarzyna Grochola.

Szelągowska szczerze o zwolnieniu Dowbor. "Edward przyszedł robić swoją telewizję" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o stanie zdrowia Katarzyny Grocholi. Jak czuje się pisarka?

Pod koniec 2022 roku Katarzyna Grochowska dowiedziała się, że ponownie zmaga się z nowotworem. Wykryto u niej raka płuc. Autorka wielu bestsellerów musiała pilnie przejść kilka operacji. O obecnym stanie zdrowia pisarki opowiedziała Dorota Szelągowska.

Mama czuje się bardzo dobrze. Wygląda pięknie. Widziałam się z nią w Dzień Matki, byłyśmy razem na pysznym jedzeniu, a następnego dnia już zapraszała mnie na obiad, który robiła dla sześćdziesięciu osób. Generalnie mama jest szczęśliwa, cieszy się, że się dobrze czuje. Jak zawsze jest wspaniała i zachwycająca.

W maju tego roku ukazała się zupełnie nowa książka Grocholi zatytułowana „Miłość w cieniu słońca”. Dorota Szelągowska zdradziła w Radiu ZET, co myśli o najnowszym wydawnictwie swojej mamy.

Książka mamy ma twist. Jest bardzo piękna. Przeczytałam ją jeszcze w maszynopisie, leżąc na podłodze przy kominku, jak byłyśmy sobie razem na Warmii. Jest piękną książką. Jest o miłości, jak wszystko, co wyjdzie spod pióra mojej mamy. Jest też o tym, co ważne. Mama mówi, że napisała tę książkę na szybko, bo się bała, że umrze i nie zdąży. Ta książka jest ważna, fajna, robi ci dobrze. Jest formą literacką, która sprawia, że zaczynasz może inaczej zerkać na różne rzeczy.

Pełna rozmowa z Dorotą Szelągowska w Radiu ZET dostępna jest poniżej: