Obserwuj w Google News

Donatan kupił Cleo mieszkanie. Teraz się tłumaczy. „Zwykły miły gest”

2 min. czytania
30.06.2023 13:26
Zareaguj Reakcja

Cleo zaskoczyła fanów i poinformowała, że dostała od Donatana hojny prezent. Producent muzyczny kupił jej mieszkanie. Teraz wytłumaczył, skąd pomysł na tak drogi podarunek.

donatan-kupił-cleo-mieszkanie-teraz-się-tłumaczy-zwykły-miły-gest
fot. Karol Makurat/East News, Piotr Kamionka/East News

Cleo i Donatan mogą się pochwalić trwałą relacją. Przyjaźń gwiazd zaczęła się od ich muzycznej współpracy. Dziesięć lat temu cała Polska śpiewała piosenkę „My Słowianie”, a Cleo z Donatanem bili rekordy popularności. Choć w show-biznesie to rzadkość muzykom udało się utrzymać przyjacielskie stosunki. Ostatnio piosenkarka pochwaliła się, że otrzymała od producenta niesamowity prezent. - Don jak zawsze na grubo potrafi dać taki prezent, że nie wiem, co powiedzieć i jak zareagować. Dostałam od niego piękne mieszkanie w jego nowej inwestycji - zdradziła i wywołała zdziwienie wśród swoich fanów. Skąd pomysł na tak drogi podarunek?

Cleo dostała mieszkanie od Donatana. „To jak dać komuś kwiaty”

Kupno mieszkania w prezencie było szokiem dla internautów. Część z nich zasugerowała, że składając publiczne podziękowania, Cleo usiłowała podlizać się Donatanowi. Piosenkarka szybko odpowiedziała na krytykę.

- Napisałam, bo bardzo się z tego cieszę i jestem wdzięczna za prezent. Chyba mam prawo pisać to na moim własnym profilu? To, co piszesz ty, jest objawem twojej osobistej frustracji, bo widocznie cudze szczęście cię boli - rozprawiła się z negatywnymi komentarzami.

Redakcja poleca

Donatan niedawno miał zacząć inwestować w nieruchomości. Widząc niezadowolenie z prezentu u części fanów piosenkarki, zdecydował się skomentować ich zarzuty pod wpisem Świata Gwiazd. - Dla mnie dać Cleo mieszkanie, to jak dla Was dać komuś kwiaty, nie robiłbym z tego sensacji, bo nic w tym takiego. Zwykły miły gest dla przyjaciółki - napisał.

Internautów nie do końca przekonały jego wyjaśnienia. - Niektórych prezentów nie wypada przyjmować - sugerowali. Donatan był jednak innego zdania. - Jeśli mogę coś Wam poradzić, to miejcie w sobie mniej jadu, ale więcej radości, wtedy będziecie zdrowsi i życie też lepiej się ułoży - skwitował.

Oglądaj

Rafał i Marcin Mroczek
16 Zobacz galerię
fot. Instagram @rafalmroczek