Obserwuj w Google News

Donatan dał Cleo hojny prezent. Wydał kilkaset tysięcy złotych

2 min. czytania
28.06.2023 14:45
Zareaguj Reakcja

Cleo pochwaliła się drogim prezentem, który otrzymała od Donatana. Fani wokalistki nie mogli uwierzyć, na jaki gest zdobył się producent. Na hojny prezent mógł wydać nawet kilkaset tysięcy złotych.

donatan-dał-cleo-hojny-prezent-wydał-kilkaset-tysięcy-złotych
fot. VIPHOTO/East News

Cleo od lat jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Piosenkarka zawdzięcza swój sukces współpracy z Donatanem. To właśnie dzięki hitom takim jak „My Słowianie” czy „Brać” nagranym z producentem muzycznym usłyszała o niej cała Polska. Choć później gwiazda rozpoczęła solową karierę, wciąż pozostawała w bliskich kontaktach z Donatanem. Cleo obchodziła niedawno swoje 40. urodziny. Okazuje się, że otrzymała od przyjaciela hojny prezent. Trudno uwierzyć, na co może pozwolić sobie gwiazdor.

Redakcja poleca

Donatan kupił Cleo mieszkanie. „Zasługujesz na to, co najlepsze”

Piosenkarka zamieściła na Facebooku zdjęcie, na którym zapozowała z aktem notarialnym swojego nowego mieszkania. Trzymany w ręku dokument miał jej wręczyć Donatan, który ostatnio postanowił zainwestować w nieruchomości. - Don jak zawsze na grubo potrafi dać taki prezent, że nie wiem, co powiedzieć i jak zareagować. Dostałam od niego piękne mieszkanie w jego nowej inwestycji - nie kryła zaskoczenia Cleo.

Mimo ogromnego zdumienia wokalistka wystosowała publiczne podziękowania dla przyjaciela. - Donatan, dziękuję, bardzo się z tego cieszę i jestem dumna z twoich sukcesów, ale najbardziej cieszy mnie to, że od 10 lat niezmiennie możemy na siebie liczyć - napisała wzruszona.

Cleo szybko doczekała się odpowiedzi. - Zasługujesz na to, co najlepsze! - zwrócił się do niej Donatan w komentarzu. Producent nie ma węża w kieszeni. Podarowanie jednego z mieszkań jego nieruchomości chyba nie było dla niego dużym wyrzeczeniem. Nie każdemu jednak spodobało się ogłoszenie wokalistki.

Pośród masy gratulacji od fanów znalazły się także negatywne wypowiedzi. Część internautów zarzuciło gwieździe, że podlizuje się Donatanowi i chwali się tym, co powinna zachować dla siebie. - Napisałam, bo bardzo się z tego cieszę i jestem wdzięczna za prezent. Chyba mam prawo pisać to na moim własnym profilu? To, co piszesz ty, jest objawem twojej osobistej frustracji, bo widocznie cudze szczęście cię boli - ostro odpowiedziała Cleo.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS