Obserwuj w Google News

Doda o ślubie z Dariuszem Pachutem. Znowu zostanie żoną?

2 min. czytania
11.12.2022 18:26
Zareaguj Reakcja

Doda udzieliła wywiadu i opowiedziała o związku z jej nowym partnerem, Dariuszem Pachutem. Jak rozwija się relacja piosenkarki i sportowca? Czy gwiazda chce jeszcze stanąć na ślubnym kobiercu?

doda-o-slubie-z-dariuszem-pachutem-znowu-zostanie-żoną
fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram (@dariuszpachut)

Doda ma za sobą kilka medialnych związków i dwa nieudane małżeństwa. W 2005 roku piosenkarka wzięła ślub z Radosławem Majdanem, który zanim zaczął tworzyć power couple z Małgorzatą Rozenek, oblewał się z Rabczewską śmietaną w teledysku do „Dżagi”. Po zakończeniu pierwszego małżeństwa Doda związała się z Adamem Nergalem Darskim. Muzyk opuścił ją krótko po tym, jak piosenkarka zorganizowała kampanię oddawania szpiku, by uratować chorego na białaczkę narzeczonego.

Wokalistka spotykała się też z Błażejem Szychowskim. Ich związek zakończył się wyznaniem Rabczewskiej, która stwierdziła, że choreograf „patrzył się na mikrofon jak dziwka na k*tasa”. Rozstanie z narzeczonym Emilem Haidarem, także przebiegło w atmosferze skandalu. I gdy wydawało się, że Doda odnajdzie szczęście w małżeństwie z Emilem Stępniem, poinformowała ona o rozwodzie.

Redakcja poleca

Doda mówi o kolejnym ślubie. Związek z Pachutem nabiera tempa?

W rozmowie z Plejadą Doda zdradziła, czy chciałaby po raz trzeci stanąć na ślubnym kobiercu. Jak rozwija się jej relacja z Dariuszem Pachutem, którego poznała po zakończeniu programu Polsatu „12 kroków do miłości?

Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa. Czasami myślę, że już nie mam siły, a potem jak znowu mam tę siłę, to myślę sobie: „dziewczyno, nie poddawaj się aż w końcu nie zaznasz tego szczęścia”

- opowiadała o swoich wątpliwościach piosenkarka.

Rabczewska wróciła niedawno z partnerem z wakacji w Wietnamie. Wspólna podróż miała pokazać, jaką są parą i czy potrafią dogadać się w codziennym życiu.

Dużo o sobie się dowiedzieliśmy. Podobno wystarczy pojechać na wakacje, żeby wiedzieć, czy wracacie razem, czy oddzielnie. (…) Azja - rewelacyjne miejsce. Mam nadzieję, że tam wrócimy. Wybierzemy inny kierunek, ale eksplorować Azję na pewno będziemy

- zdradziła plany na kolejne wakacje z partnerem.

Myślicie, że Dariusz Pachut okaże się dla Dody tym jedynym i doczekamy się trzeciego ślubu gwiazdy?