Obserwuj w Google News

Doda korzysta z medycyny estetycznej. „Jestem zajechana jak koń po westernie”

2 min. czytania
09.02.2023 14:08
Zareaguj Reakcja

Doda udzieliła wywiadu i zdradziła, że zdarza jej się korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Gwiazda zdrowo się odżywia i regularnie ćwiczy, jednak o urodę dba także, odwiedzając gabinety rożnych specjalistów.

doda-korzysta-z-medycyny-estetycznej-jestem-zajechana-jak-koń-po-westernie
fot. VIPHOTO/East News

Doda od lat zachwyca urodą i nienaganną sylwetką. Piosenkarka szczyci się, że swój wygląd zawdzięcza przede wszystkim odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że gdyby nie występy na scenie, z pewnością zdecydowałaby się na karierę profesjonalnej sportsmenki. Choć wielu sugeruje, że Rabczewska ma za sobą szereg operacji plastycznych, wokalistka już raz wygrała proces z doktorem Andrzejem Sankowskim, który w programie TVN „Na językach” twierdził, że zoperowała nos. Artystka udowodniła w sądzie, że wcale nie zdecydowała się na pójście pod nóż. W najnowszym wywiadzie przyznała, że choć nie przeszła żadnej operacji plastycznej, zdarza jej się korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Redakcja poleca

Doda nie wstydzi się korzystania z medycyny estetycznej. Ma swoje ulubione zabiegi

Doda pojawiła się niedawno na gali Bestsellerów Empiku 2022. Na wydarzeniu transmitowanym przez TVN doszło do niezręcznej sytuacji. Kiedy prowadzący zaprosili na scenę Marię Sadowską, która miała odebrać nagrodę za film „ Dziewczyny z Dubaju”, reżyserka poprosiła Rabczewską, by do niej dołączyła. Piosenkarka jednak od lat ma bana na wystąpienia w TVN i nie miała szansy zabrać głosu po odebraniu statuetki.

W rozmowie z Plotkiem Doda nie tylko odniosła się do drobnej afery, ale została też zapytana o sekret jej pięknego wyglądu. Wokalistka w swoim stylu zareagowała na komplementy.

- Nie no bez przesady. Wróciłam z nart, jestem zajechana jak koń po westernie, ale jestem tak podekscytowana tą nagrodą, więc może dlatego mam taki glow up - zażartowała.

W dalszej części wypowiedzi gwiazda przyznała, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Wymieniła także swoje ulubione zabiegi.

- Niezmiennie od dziesięciu lat mezoterapię polecam, osocze, fibryna, peptydy i tak dalej - wyliczała piosenkarka.

Spodziewaliście się, że o promienny wygląd Doda dba także w gabinetach medycyny estetycznej?

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Te gwiazdy miały operacje plastyczne
8 Zobacz galerię
fot. East News