Obserwuj w Google News

Dawid Narożny gorzko o byłej żonie: "Nawet się nie witamy"

2 min. czytania
26.11.2022 11:51
Zareaguj Reakcja

Dawid Narożny po raz kolejny wypowiedział się publicznie o swojej byłej żonie. Wokalista disco-polo rozstał się z Magdą Narożny w mało przyjaznych okolicznościach. Wygląda na to, że skonfliktowana para wciąż nie doszła do porozumienia, a ich stosunki są bardzo napięte.

Dawid i Magda Narożni
fot. Screen Instagram/dawidnarozny/Karol Makurat/East News

Dawid Narożny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy disco-polo w Polsce. Wraz z zespołem „Piękni i młodzi”, który założył w 2012 roku, szturmem zdobył serca miłośników muzyki rozrywkowej. Popularność formacji przyniosły hity takie jak „Ona jest taka cudowna”, „Tak już bez Ciebie” czy „Kocham się w Tobie”, które osiągnęły milionowe wyświetlenia w serwisie YouTube.

Zobacz także:  Dawid Narożny zaśpiewał popularny przebój. Fani zachwyceni: "Lepiej niż oryginał" [WIDEO]

Dawid Narożny wspomina byłą żonę. Ich stosunki wciąż są napięte

Prywatnie piosenkarz przez lata pozostawał mężem Magdaleny Narożnej, którą poślubił w 2012 roku. Para przez 7 lat tworzyła zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także na scenie – celebrytka występowała u boku Narożnego w roli wokalistki.

Drogi Narożnych rozeszły się w atmosferze skandalu – podczas sylwestrowej imprezy w Zakopanem doszło do głośnej bójki z udziałem gazu pieprzowego. Awantura zakończyła się wyrzuceniem piosenkarza z zespołu.

W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku)

 – poinformowała grupa w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Od czasu rozstania byli partnerzy nie szczędzą sobie złośliwych przytyków, przerzucając się oskarżeniami na forum publicznym.

Kogoś już chyba do reszty pogrzało (...) Niech przydupasek weźmie się za robotę, a nie wymyślają koszty i myślą, że będę całą rodzinkę utrzymywał

– grzmiał Narożny, odnosząc się do alimentów ustalonych na rzecz ich wspólnej córki Gabrysi.

Aktualnie Narożny jest w związku małżeńskim z ukochaną Joanną, jednak nadal często wypowiada się o eksmałżonce w przykrych słowach.

Nawet nie witamy się, gdy nasze drogi przetną się gdzieś na koncertach

– wyznał wokalista w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”

Niektóre rzeczy mogę tolerować, ale pewnych słów i zachowań nie usunę z pamięci. Tego się nie zapomina

– dodał z goryczą piosenkarz.

Współczujecie?

RadioZet.pl/Na żywo

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS