Zamknij

Dawid Narożny zaśpiewał popularny przebój. Fani zachwyceni: "Lepiej niż oryginał" [WIDEO]

14.10.2020 16:16

Dawid Narożny znany jest przede wszystkim jako były członek zespołu "Piękni i Młodzi". Od kilku miesięcy gwiazdor disco polo skupia się jednak na solowej karierze. Ostatnio zaskoczył fanów, śpiewając popularną piosenkę z innego gatunku muzycznego.

Dawid Narożny
fot. Pawel Murzyn/East News

Dawid Narożny na początku 2020 roku został usunięty z zespołu "Piękni i Młodzi". Wszystko z powodu sporu między muzykiem, a jego byłą żoną, liderką grupy - Magdaleną Narożną. Między byłymi małżonkami 2 stycznia po sylwestrowym występie w Zakopanem doszło do bójki. Nagranie z wydarzenia trafiło do internetu. Choć Magdalena i Dawid Narożni po rozwodzie zapewniali fanów, że ich prywatne relacje nie wpłyną na działanie zespołu, ostatecznie podjęto decyzję o zmianie składu.

Magdalena Narożna wraz z dwoma innymi członkami od kilku miesięcy stara się odbudować dobrą reputację zespołu. W tym czasie wykluczony Dawid Narożny skupia się na karierze solowej. Ostatnio podzielił się z fanami czymś nietypowym. Na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym mężczyzna śpiewa popowy utwór. Czyżby chciał zrezygnować z branży disco polo i rozwinąć karierę w innym kierunku?

Zobacz także: Magdalena Narożna zdradza szczegóły ślubu. Suknia może wzbudzić kontrowersje [FOTO]

Dawid Narożny śpiewa hit zespołu Sound'N'Grace [WIDEO]

Dawid Narożny zaśpiewał przebój zespołu Sound'N'Grace, który wykonuje muzykę gospel, soul, R&B i funk. Choć utwór nie jest prosty, wokalista disco polo bardzo dobrze sobie z nim poradził. Internauci są zachwyceni jego głosem. W komentarzach nie brakuje opinii, że w tym gatunku muzycznym radzi sobie znacznie lepiej niż w disco polo.

- Lepiej niż oryginał.

- Brawo, kawał głosu.

- No właśnie. Jak to jest - śpiewasz inny repertuar i jest ogień. Śpiewasz disco polo i jakby ktoś pół talentu ci odebrał.

- Dlaczego takich piosenek nie nagrywasz? Pasują do ciebie.

- Super. Twoja żona może się chować.

- Fajnie! Taką muzykę powinieneś tworzyć, a sukces murowany! - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się?

loader