Obserwuj w Google News

Co się dzieje ze „Snajperem” z „Chłopaków do wzięcia”? Zniszczył sobie życie

2 min. czytania
06.06.2023 13:40
Zareaguj Reakcja

Zbyszek z programu „Chłopaki do wzięcia” uchodził za jednego z bardziej charakterystycznych bohaterów. Nazywano go „Snajperem” z powodu zamiłowania do piłki nożnej. Jakiś czas temu przestał pojawiać się w programie, a do widzów właśnie dotarły przykre wieści.

Chłopaki do wzięcia
fot. screen Facebook Chłopaki do wzięcia

„Snajper” z programu „Chłopaki do wzięcia” nie ustawał w poszukiwaniu miłości. Przed kamerami Polsatu udało mu się poznać Patrycję, która zakochała się w nim z wzajemnością. Doszło nawet do zaręczyn, na które Zbigniew zdecydował się w parku miejskim. Od tego momentu „Snajper” nie pojawiał się na ekranach. Patrycja poinformowała, co się z nim dzieje.

Zobacz także:  Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Śmierć zakończyła wielką miłość. "Po prostu zmarła"

Chłopaki do wzięcia: co się dzieje ze Snajperem?

Już jakiś czas temu o „Snajperze” zaczęły krążyć niepokojące plotki. Zdaniem internautów Zbigniew i Patrycja mieli się rozstać – powodem rozpadu związku był powrót mężczyzny do nałogu. „Snajper” nawet w programie „Chłopaki do wzięcia” przyznał się, że będąc na odwyku, kradł piwo ze sklepu monopolowego.

- Była informacja, że Patrycja go wyrzuciła, bo miała dość – pisano kilka miesięcy temu na Facebooku.

Redakcja poleca

Niedawno na jednej z grup w mediach społecznościowych, która zrzesza fanów „Chłopaków do wzięcia”, pojawiły się zdjęcia „Snajpera”. Mężczyzna wyglądał bardzo źle – był wychudzony i siedział na ulicy. Dziennikarze „Telemagazynu” dotarli do Patrycji i zapytali, co dzieje się ze Zbyszkiem. Kobieta potwierdziła, że miłość wygasła i mimo że próbowała pomóc ukochanemu, ten zniszczył sobie życie.

- Mieszka na ulicy, przebywa we Wrocławiu. Niestety nie chciał podjąć leczenia żadnego. Jest mi bardzo przykro. Zawiozłam go do Zielonej Góry na odwyk, to zrezygnował sam. Ja nie dałam już rady. Jest mi przykro, że tak zniszczył sobie życie, a teraz wszyscy mają pretensje. Zbyszek jest tak chorym człowiekiem - opowiadała Patrycja.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS