Obserwuj w Google News

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Śmierć zakończyła wielką miłość. "Po prostu zmarła"

2 min. czytania
23.05.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Bartek niedawno dołączył do grona bohaterów popularnej telenoweli dokumentalnej "Chłopaki do wzięcia" i od razu zyskał sympatię widzów. Do programu przyszedł tak jak wszyscy inni uczestnicy — licząc na to, że i on znajdzie dzięki niemu miłość. Historia Bartka jest dramatyczna. Jak się okazuje, był wcześniej związany z kobietą, ale rozdzieliła ich tragedia.

Bartek z "Chłopaków do wzięcia"
fot. PolsatGo/kadr programu

Serial dokumentalny " Chłopaki do wzięcia" już od wielu lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów. Śledzą swoich bohaterów nie tylko w kolejnych odcinkach programu, ale także w ich mediach społecznościowych. Do najpopularniejszych bohaterów serii należą Szczena, Bandziorek oraz Jaruś. Czyżby i Bartłomiej, który pojawił się w niej w niedawnych odcinkach, miał szansę zdobyć serca widzów? Jego historia bardzo poruszyła fanów programu. Chłopak opowiedział o poprzedniej miłości, która zakończyła się prawdziwym dramatem.

Tragiczna miłość Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Śmierć rozdzieliła zakochanych

Nowy bohater "Chłopaków do wzięcia", Bartek, jest kasjerem w niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim. Lubi wędkarstwo, filmy, czy muzykę. Sympatyczny chłopak szybko zdobył sympatię widzów, ale wielu z nich nie spodziewało się, jak dramatycznej sytuacji doświadczył. Jego ukochana, z którą mieszkał i planował przyszłość, niespodziewanie trafiła do szpitala i zmarła. Okazało się, że miała tętniaka.

Redakcja poleca

Z czasem relacja stawała się coraz mocniejsza. Niestety, około roku od poznania wydarzyła się tragedia. Bartek opowiadał o niej ze łzami w oczach, z trudem hamując emocje.

- Trafiła do szpitala i wykryli, że pękł jej tętniak i po prostu zmarła. Po dwóch tygodniach od momentu, jak trafiła do szpitala. Przeżyłem bardzo ciężko — wyznał ze smutkiem.

Jak przyznał Bartek, ten dramat bardzo go zmienił. Zmieniło się jego nastawienie do życia. Bohater doszedł do wniosku, że trzeba po prostu cieszyć się życiem. Być może zgłoszenie się do programu jest właśnie takim krokiem, który odmieni jego życie na lepsze.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS