Obserwuj w Google News

Cichopek zarobi dzięki skandalom? Dostała nowy program w TVP

2 min. czytania
18.11.2022 15:38
Zareaguj Reakcja

Wszystko wskazuje na to, że Katarzynie Cichopek wyjdzie na dobre medialny romans z Maciejem Kurzajewskim. Celebrytka poprowadzi nowy program w TVP. Widzowie nie mają dość?

Katarzyna Cichopek
fot. East News

O Katarzynie Cichopek głośno jest od momentu jej głośnego rozstania z Marcinem Hakielem. Gdy cała Polska żyła rozwodem jednej z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie, okazało się, że gwiazda serialu „M jak miłość” szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny.

Zobacz także: Cichopek zdradzała Hakiela latami? Wiadomo, kiedy powiedziała mu o Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek w nowym programie TVP. Powinna podziękować Smaszcz?

O miłości, jaka narodziła się między parą prezenterów, media dowiedziały się dzięki Paulinie Smaszcz, która swoim pełnym goryczy wpisem zmusiła Kurzopków do związkowego „coming outu”. Związek Cichopek i Kurzajewskiego odbił się głośnym echem, a para zyskała tyle samo fanów, co przeciwników.

Obserwatorzy z zaciekawieniem śledzą dalsze losy nowego „power couple” Telewizji Polskiej. Niedawno o zakochanych znów było głośno za sprawą „kobiety petardy”, która do publicznego prania brudów wciągnęła nawet psa.

Kurzopki zdają się nie przejmować kolejnymi przytykami byłej żony Macieja Kurzajewskiego i ostatnio z dumą zaliczyli swój ściankowy debiut na uroczystej gali z okazji 70-lecia TVP.

Redakcja poleca

Wszystko wskazuje na to, że szczęście sprzyja parze prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek pochwaliła się na Instagramie swoją nową rolą, jaką dostała w Telewizji Polskiej.

W tańcu jak w życiu, najpiękniejsze są emocje. A uczestnicy „You Can Dance Nowa Generacja” potrafią zaskoczyć. Będę miała po raz kolejny zaszczyt towarzyszyć im w rytmie wzruszeń i radości. Za nami, jurorami, sesja zdjęciowa, powoli szykujemy się do odcinków w studiu. Zapraszam na 2 edycję – napisała na swoim profilu celebrytka.

Wygląda na to, że na skandalach wywołanych przez Paulinę Smaszcz najlepiej wyjdą jej „rywale”.

Nie możecie doczekać się Kasi w roli jurorki?

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska