Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski atakuje Katarzynę Nosowską. Pokazała prawdziwe oblicze

3 min. czytania
08.07.2023 13:26
Zareaguj Reakcja

Wszystko wskazuje na to, że Caroline Derpienski nie zamierza odpuścić Katarzynie Nosowskiej. Celebrytka znów opublikowała wymowny wpis na temat artystki, która jej zdaniem ma „destrukcyjny wpływ na ludzi”.

Caroline-Derpienski-atakuje-Katarzynę-Nosowską-Pokazała-swoje-prawdziwe-oblicze
fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram @nosowska.official

Katarzyna Nosowska od lat jest jedną z najbardziej cenionych artystek w kraju. Szczecinianka ma na swoim koncie ponad 20 Fryderyków, a od pewnego czasu rozwija się również jako autorka książek. Fani Kasi cenią ją nie tylko dzięki jej dokonaniom zawodowym, lecz także sposobowi bycia. Nosowska nie raz udowodniła, że ma duży dystans do siebie i spore poczucie humoru, które mogliśmy zobaczyć w wielu jej filmikach na Instagramie.

Redakcja poleca

Jakiś czas temu Nosowska stała się jedną z ambasadorek popularnej marki mleka roślinnego, które reklamuje także na swoich profilach w mediach społecznościowych. Kasia nagrała filmik, w którym pokazała się w roli amerykańskiej gwiazdki, która opowiada rodakom o swoich sukcesach w USA. Postać stworzona przez piosenkarkę spędziła w Stanach zaledwie trzy miesiące i na dobre zapomniała języka ojczystego. Wiele osób zauważyło jednak, że wymyślona „Kate Nosauski” bardzo przypomina Caroline Derpienski – celebrytkę, która na polskich salonach zaistniała w okolicach kwietnia.

Katarzyna Nosowska zadrwiła z Caroline Derpienski? Celebrytka odpowiedziała

Derpienski także zauważyła podobieństwo do postaci. Influencerka postanowiła odnieść się do filmików Nosowskiej, które ciepło przyjęli nie tylko jej fani, ale też czołowi reprezentanci polskiego show-biznesu. Pozytywny komentarz pod reklamą zostawili m.in. Katarzyna Zielińska, Nergal, Maffashion, Joanna Przetakiewicz, Ralph Kamiński, Monika Richardson, Sara Boruc Mannei, Rafał Królikowski czy Maciej Stuhr, co widocznie nie spodobało się Derpienski.  Celebrytka zdecydowała się nawet odpowiedzieć na jeden z takowych komentarzy.

Zdaniem 22-latki Nosowska jest jedynie „babcią”, która usiłuje wybić się na jej popularności. Derpienski wyjaśniła też wokalistce zespołu Hey, czym tak naprawdę jest jej kariera, na co „znokautowana” Katarzyna zdecydowała się odpowiedzieć. Prędko okazało się jednak, że spór między paniami nie doczekał się końca. Pochodząca z Białegostoku influencerka, która punktowała internautki mówiąc, że ich mężczyźni marzą tylko o „napompowanych dziuniach”, a tkwią w związkach z nimi, bo na te pierwsze ich nie stać, postanowiła słownie zaatakować piosenkarkę.

Caroline Derpienski nie odpuszcza Katarzynie Nosowskiej. „Nie pozwolę, żeby jakaś kobieta zarabiała na mnie tysiąc złotych”

22-latka przyznała, że Nosowska nie tylko zachowała się prostacko, ale też jest z nią coś nie tak. Celebrytka wyznała, że boi się artystki, która jej zdaniem ma przerażające oczy i wymaga specjalistycznej pomocy.

- Jak można reklamować mleko, które również piją dzieci, prostackim zachowaniem wręcz desperacją. Ja rozumiem, że firmy dają pieniążki za reklamę, jak są zasięgi pod postem, bo inaczej pieniążków nie będzie, ale zarobek na mleku robiąc z siebie błazna i tworząc hejt na obce osoby, jest po prostu CHORY! Mówię otwarcie, boję się tej Pani! Spójrzcie na jej oczy, na całokształt! Jeśli potrzebujesz pomocy, mogę skontaktować cię z organizacjami, które pomogą wrócić Ci na właściwą drogę, bo jawnie z niej zboczyłaś. Firmę od mleka, jak i Panią powinniśmy podać do sądu. Reklamy oparte na wyśmiewaniu innych są karalne – pisała Caroline.

Caroline Derpienski odpowiada Katarzynie Nosowskiej
fot. Instagram @carolinederpienski

Derpienski zaznaczyła także, że Kasia ma destrukcyjny wpływ na dzieci, które białostoczanka być może obroni przed nią za pomocą pozwu sądowego.

- Ta Pani ma destrukcyjny wpływ na ludzi, zwłaszcza na psychikę dzieci, które to obejrzą. Niedługo w szkołach dzieci będą pić to mleko i biegać z rówieśnikami przedrzeźniając ich i naśmiewając się. […] . Cały temat zamykam z mojej strony raz na zawsze (jeżeli podejmiemy jednak kroki prawne, to tylko dla bezpieczeństwa Waszych dzieci). Bez sensu jest dawać tej kobiecie to, co pragnie, czyli ogromne zasięgi. […] Mój wizerunek jest wart miliony dolarów (proszę sobie sprawdzić) i nie pozwolę, żeby jakaś kobieta zarabiała na mnie tysiąc złotych – grzmiała

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

RadioZET.pl