Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska o usunięciu tłuszczu z twarzy. Przyznała, czym to grozi

2 min. czytania
21.03.2023 09:49
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska pokazała, jak wyglądają jej policzki po usunięciu z nich naturalnego tłuszczu. Okazuje się, że taki zabieg warto bardziej przemyśleć. Celebrytka wyjaśniła dlaczego.

Blanka Lipińska o operacjach plastycznych. Tym grozi usuwanie własnego tłuszczu z twarzy
fot. East News/Adam Jankowski

Blanka Lipińska nigdy nikomu nie wmawiała, że zmiany zachodzące na jej twarzy, to efekt diety cud i sportu. Autorka poczytnych erotyków ochoczo korzysta z dobrodziejstw medycyny i to, co jej się nie podoba w samej sobie, zostaje poprawione przez chirurga plastycznego. Blanka odwiedzała klinikę medycyny estetycznej niejednokrotnie, dlatego warto posłuchać jej rad. Bo okazuje się, że jeden zabieg może pociągnąć za sobą kolejne.

Zobacz też:  Blanka Lipińska na zdjęciu sprzed 10 lat. Autorka "365 dni" nie do rozpoznania [FOTO]

Blanka Lipińska – operacje plastyczne

W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, Blanka Lipińska nie ukrywa tego, że korzysta z operacji plastycznych. Przyznała się do wolumetrii szczęki, operacji piersi, używania kwasu (w różnych częściach twarzy) czy usunięcia własnych torebek tłuszczowych z policzków. Gabinet „upiększający” nie jest więc dla celebrytki obcym miejscem. Warto jednak posłuchać kogoś bardziej doświadczonego, zanim popełni się te same błędy.

Lipińska niedawno poinformowała o tym, że zajęła się rozpuszczaniem kwasu z całej twarzy. Zaczęło się od migrowania substancji w ustach, a później problemy pojawiły się i w innych miejscach. Autorka „365 dni” o wszystkim opowiedziała na Instagramie:

(…) kwas mi migrował, czyli przesunął się z miejsca, gdzie został podany. Teraz pani doktor naprawia, co by było ładnie. Długa droga przed nami. Dopiero za kilka miesięcy będzie tak, jak obie chcemy – wyjaśniła.

Redakcja poleca

Blanka Lipińska – co zrobiła z policzkami?

Okazało się, że to nie był jedyny zabieg wymagający dalszych poprawek w przyszłości. Celebrytka zdecydowała się również na usunięcie własnego naturalnego tłuszczu z policzków. I choć dzięki temu zabiegowi twarz ma wyglądać smukło, niczym twarz modelki z wybiegu, można go w przyszłości gorzko pożałować. Dlaczego?

(...) trzeba przygotować się na skutek uboczny, jakim jest wisząca skóra, z którą nie da się nic zrobić. To znaczy, niby można - lifting – wyjaśniła celebrytka.

Dodała jednak przy tym, że sama wyciągnięcia woreczków tłuszczowych nie żałuje. Na zdjęciu zamieszczonym na instagramowym strony celebrytka pokazała, że w wyniku tej operacji, skóra na jej twarzy dość mocno się rozciąga. Nie przeraża jej wizja liftingu? 

Zobacz też:  Poznajecie? To Blanka Lipińska przed przemianą. Ważyła 84 kg [FOTO]

Blanka, Eurowizja i TVP – o co chodzi?

Lipińskiej skóra może zwiotczeć jeszcze ze stresu, a wszystko to przez tegoroczną Eurowizję. Na początku marca dowiedzieliśmy się, że reprezentantką Polski na Eurowizji w Liverpoolu będzie nijaka Blanka. Z tym, że nie Lipińska, a Blanka Stajkow. Niestety pisarce i tak dość mocno się oberwało.

Niezadowoleni fani nie upewnili się o kogo chodzi i wyrazy swojego niezadowolenia zaczęli kierować w stronę nie tej kobiety. Autorka trylogii o romantycznych 365 dniach dostała masę przykrych wiadomości o tym, że nie nadaje się do scenicznych występów. Lipińska została wplątana w dramę, która jedyne, co miała z nią wspólnego, to to samo imię.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News