Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska przechodzi metamorfozę. Uwagę przyciągnęła twarz

2 min. czytania
08.01.2023 20:48
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska nigdy nie ukrywała, że od czasu do czasu korzysta z dóbr medycyny estetycznej. Nie ma problemu z tym, aby w jej przypadku był to temat tabu. Tym razem również przyznała się do pewnej metamorfozy, jednak to tylko rozgrzewka przed kolejnymi zabiegami. Było to konieczne i omówione ze specjalistką.

Blanka Lipińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Blanka Lipińska zorganizowała na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi z fanami. Chętnie odpowiedziała na jedno, które dotyczy jej zmienionego wyglądu. Spostrzegawcza internautka od razu zauważyła, że usta gwiazdy wyglądają inaczej, niż kiedyś.

Zobacz także:  Blanka Lipińska pokazała zdjęcie z ukochanym. „Dziękuję za miłość”

Blanka Lipińska przygotowuje się do metamorfozy

- Rozpuściłaś sobie usta? Są dużo mniejsze niż kiedyś? Zamierzasz jeszcze powiększyć? - brzmiało jedno z pytań, które zostało zadane Blance Lipińskiej.

Gwiazda pochwaliła fankę za czujne oko i przyznała, że rozpuściła cały kwas w twarzy. Było to konieczne, ponieważ preparat zaczął migrować. Dopiero za kilka miesięcy twarz Blanki Lipińskiej będzie wyglądać tak, jak sobie wymarzyła.

- Niestety, tak jak mówiłam na live o medycynie estetycznej, kwas mi migrował, czyli przesunął się z miejsca, gdzie został podany. Teraz pani doktor naprawia to, by było ładnie. Długa droga przed nami. Dopiero za kilka miesięcy będzie tak, jak obie chcemy – dodała Blanka Lipińska na Instagramie.

Inna osoba napisała celebrytce, aby zostawiła już rozpuszczony kwas i więcej nie kombinowała. Odpowiedź z jej strony była krótka: „Dzięki, że mówicie mi, co mam robić, na bank was posłucham”.

Redakcja poleca

Blanka Lipińska ma już za sobą sporo zabiegów. Dwa lata temu, również na Instagramie, przyznała się fanom, że „zrobiła sobie biust” oraz wycięła torebki tłuszczowe z policzków, dzięki czemu ma „zapadliny”. Chętnie korzystała także z zabiegów, które poprawiają kondycję napięcia skóry.

Jeszcze wcześniej gwiazda tłumaczyła, że ma za sobą wolumetrię. Ma też zmieniony kształt żuchwy, ponieważ z tego miejsca nie da się spalić tłuszczu. Zadbała też o wygląd brody.

- Chcę kochać siebie również za wizualność. To jest moja próżność. Jestem próżna, przyznaję się do tego. Chcę jak najdłużej być młoda i najpiękniejsza, jak tylko się da – mówiła kilka lat temu Blanka Lipińska.

Te gwiazdy miały operacje plastyczne
8 Zobacz galerię
fot. East News