Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska skomentowała pogłoski o nowym związku. Wydała oświadczenie

2 min. czytania
04.08.2022 21:16
Zareaguj Reakcja
Blanka Lipińska
fot. Instagram/@blanka_lipinska/screen

Wielki szok przeżyli wszyscy fani Blanki Lipińskiej, dowiadując się z mediów, że autorka powieści „365 dni” od roku związana jest ze scenarzystą Pawłem Baryłą, którego podobno poznała na planie swojego filmu. Już przed kilkoma tygodniami w sieci pojawiły się przecieki o tym, że Lipińska była widziana w Sopocie z tajemniczym mężczyzną. Dotąd jednak nie komentowała plotek i nie informowała fanów o tym, jaki aktualnie jest jej status związkowy.

Teraz, kiedy Pudelek opublikował zdjęcia, na których widać Blankę z mężczyzną, któremu nie szczędziła czułości, jest jasne, że wcześniejsze pogłoski się potwierdziły. Co na to sama Lipińska? Wreszcie postanowiła zabrać głos.

Zobacz także: Karolina Bacia pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką [FOTO]

Blanka Lipińska wydała oświadczenie w sprawie nowego związku

Dotąd Blanka nie komentowała zdjęć, które opublikował Pudelek, ani informacji źródła serwisu, które ujawniło, że celebrytka i jej obecny partner spotykają się już od roku, więc nie jest to żadna „nowa miłość”.

Wreszcie pisarka przekazała kilka słów od siebie w krótkim oświadczeniu, które pojawiło się w jej mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Jak się okazuje, Lipińska – nauczona poprzednimi doświadczeniami – nie ma zamiaru w ogóle informować bliżej na temat swoich prywatnych spraw.

Kochani fani i media plotkarskie – zaczęła w swoim story na Instagramie Blanka – moje życie prywatne jest PRYWATNE (przeszłość sporo mnie nauczyła). Nie będzie żadnych komentarzy z mojej strony – oświadcza pisarka erotyków.

Niech Wam wystarczy fakt, że u mnie wszystko dobrze – dodała, zamykając usta wszystkim dopytującym.

W takim razie pozostaje pogratulować i życzyć dużo miłości.

Lipińska
fot. Instagram/@blanka_lipińska/screen