Obserwuj w Google News

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł zmiany! Poznajecie?

2 min. czytania
22.02.2023 18:26
Zareaguj Reakcja

Krzysztof "Bandziorek" z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł spektakularną metamorfozę – dla swojej wybranki Danusi postanowił zmienić swój dotychczasowy styl życia oraz prezencję. Trzeba przyznać, że transformacja bohatera miłosnego show robi wrażenie!

Bandziorek
fot. Screen Polsat Play/Chlopakidowziecia

Program „Chłopaki do wzięcia” od 2012 roku gości na ekranach widzów Polsat Play. Randkowy format przedstawia losy samotnych mężczyzn z małych miejscowości, którzy próbują odnaleźć szczęście w miłości. Jednym z ulubionych bohaterów show jest Krzysztof "Bandziorek", któremu udało się zbudować relację z Danusią. Mężczyzna przeszedł dla ukochanej sporą metamorfozę.

Zobacz także:  Na to czekali widzowie "Chłopaków do wzięcia". Chodzi o Bandziorka

„Chłopaki do wzięcia”: Bandziorek znalazł szczęście u boku Danusi

Bandziorek i Danusia rozpoczęli niedawno trzeci rok związku. Mężczyzna jakiś czas temu oświadczył się swojej wybrance, która jasno dała mu do zrozumienia, że chce przenieść relację na wyższy poziom a nawet samodzielnie wybrała pierścionek zaręczynowy.

Każdy się pyta, kiedy ślub, ale na razie nie myślimy o ślubie. Jest nam dobrze tak, jak jest. My się dla ludzi nie żenimy, tylko sami dla siebie. Jak będzie pora, to zrobimy ten ślub. [...] Zobaczymy, jak to los poniesie. Może za rok, za dwa

 – mówiła bohaterka podczas jednego z odcinków.

Kobieta postawiła jednak przyszłemu mężowi pewien warunek, bez którego spełnienia może jedynie pomarzyć o stanięciu z nią na ślubnym kobiercu.

Redakcja poleca

„Chłopaki do wzięcia”: Bandziorek dla Danusi przeszedł ogromną przemianę

Gdy fani programu „Chłopaki do wzięcia” poznali Bandziorka nie był on miłośnikiem dbania o swój wygląd. Kawaler miał też spory problem z używkami. Danusia postawiła ukochanemu ultimatum – albo zmieni swoje dotychczasowe przyzwyczajenia, albo nie ma mowy o wspólnej przyszłości.

Krzysztof postanowił wziąć sobie do serca radę partnerki i pochwalił się, że udało mu się zerwać z nałogiem.

Trochę się nad tym zastanawiałem, ale mówię –  dobra, nie piję. Powiedziałem, że nie i koniec. Ciężko było z początku, ale trzeba było postawić na swoim

 – wyjaśnił Bandziorek na wizji programu.

Bandziorek nie tylko zrezygnował z alkoholu, ale także rozpoczął stałą pracę i myśli o ślubie. Myślicie, że powtórzy miłosny sukces Jarusia?

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia"
fot.