Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski straci prawa rodzicielskie? "Nie widział syna od pół roku"

2 min. czytania
12.05.2023 20:29
Zareaguj Reakcja

Antoni Królikowski zdradził żonę, zostawił ją dla innej, został zatrzymany za zażywanie narkotyków i rzekomo uchylał się od obowiązku alimentacyjnego. Jednak to nie koniec jego kłopotów. Niedługo aktor może stracić prawa rodzicielskie. Joanna Opozda podobno złożyła odpowiedni wniosek.

Antoni Królikowski straci syna? Joanna Opozda wzięła sprawy w swoje ręce
fot. Instagram: @antek.krolikowski

Antoni Królikowski jest obecnie czarną owcą polskiego show-biznesu. Większość osób, śledzących jego poczynania, nie pamięta już o jego dorobku aktorskim, ponieważ został on przyćmiony przez liczne afery i skandale. Głośne rozstanie z Joanną Opozdą, romans z sąsiadką pod nosem ciężarnej żony i rzekome uchylanie się od płacenia alimentów to tylko niektóre z poważnych wizerunkowych wpadek celebryty.

Niedawno Królikowski został zatrzymany przez policję w związku z zażywaniem nielegalnych substancji odurzających.

„Zostałem zatrzymany do kontroli, alkotest wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru”  tłumaczył się później celebryta.

Potem na jego instagramowym profilu pojawiły się osobiste nagrania Opozdy, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Celebrytę regularnie zalewają fale hejtu, a wcale nie zapowiada się na to, by jego zła passa miała się skończyć.

Redakcja poleca

Antoni Królikowski straci prawo do opieki nad synem?

Rozwód to nie jedyna sprawa, którą Antoni ma teraz na głowie. „Super Express” ustalił, że celebryta może stracić prawa do opieki nad dzieckiem. Joanna Opozda miała złożyć do sądu odpowiedni wniosek.

– Antek nie widział syna od pół roku, nie interesuje się nim. Joanna ma tego dość, dlatego złożyła wniosek o pozbawienie go praw rodzicielskich – powiedział informator SE.pl

Jeżeli spełni się najczarniejszy scenariusz, Antoni zostanie całkowicie pozbawiony kontaktu z małym Vincentem. Sugerując się wypowiedzią cytowanego przez „Super Express” informatora, można stwierdzić, że nie będzie to większa zmiana w życiu chłopca, ponieważ od dłuższego czasu zajmuje się nim wyłącznie mama.

wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

Źródła: RadioZET.pl/SE.pl