,

Wymowne nagranie na Instagramie Joanny Opozdy. Uderza w byłego męża

30.03.2023 10:01

W nocy z środy na czwartek Antonii Królikowski wycelował kolejne działa w byłą żonę i matkę swojego dziecka – Joannę Opozdę. Po serii oświadczeń aktorka opublikowała na swoim profilu wymowne nagranie. Pstryczek w nos byłego męża?

Joanna Opozda wrzuciła wymowne nagranie. Królikowski zrozumie?
fot. Paweł Wodzyński/East News

Antonii Królikowski udostępnił na swoim profilu szokujące, prywatne nagrania i zdjęcia Joanny Opozdy, która była wówczas w ciąży. Aktorka zwracała się do swojego wtedy nienarodzonego dziecka. Klipy po kilkunastu minutach zostały usunięte, jednak w głowach internautów pozostał niesmak i pytanie: „dlaczego”?

Zobacz też: Królikowski w ogniu krytyki. „Narkotyki już w mózgu poczyniły pustki”

Antonii Królikowski opublikował nagrania Joanny Opozdy

Aktor zaraz po całej akcji zamieścił na swoim Instagramie oświadczenie, w którym poinformował, że materiały zostały opublikowane w wyniku ataku hakerów na jego konto. Opozda nie ukrywa, że nie wierzy w taki obrót sprawy. Na jej profilu pojawiło się obszerne oświadczenie, w którym tłumaczy, że nagrania powstały gdy cierpiała na depresję i miała myśli samobójcze.

Na koniec Joanna Opozda zwróciła się również do matki swojego byłego męża – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Publicznie zaapelowała o jej interwencję w sprawie Antoniego.

Joanna Opozda podsumowała byłego męża?

Opozda w swoim wylewie szczerości, do którego zmusiła ją sytuacja, przyznała, że w trudnym momencie nie mogła liczyć na swojego męża.

- Byłam ciężko chora, żyłam w wiecznym strachu, martwiłam się o nasze dziecko, hormony szalały. Co chwila lądowałam w szpitalu. Mój mąż już wtedy romansował z sąsiadką, o czym dowiedziałam się miesiąc później – napisała na Instastories. - Nie opiekowałam się Antkiem, bo sama potrzebowałam opieki. - dodała później.

Zobacz też: Opozda miażdży Królikowskiego i jego ukochaną. „Kłamiesz, manipulujesz faktami”

Na sam koniec Joanna Opozda dodała filmik z zagranicznego motywacyjnego wystąpienia. Mężczyzna na nagraniu mówi:

- Trudne czasy pokazują, kto jest wartościowym człowiekiem w twoim życiu. Pomyśl znów o swoich najtrudniejszych chwilach, kiedy wszystko szło źle, gdy wszystko się sypało, kto z twoich bliskich naprawdę przy tobie był.

Opozda postawiła tym kropkę nad „i”?

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się