Obserwuj w Google News

Anna Popek wraca do „Pytania na Śniadanie”. Wygryzła inną prowadzącą?

2 min. czytania
04.04.2023 16:45
Zareaguj Reakcja

Anna Popek po latach wraca do „Pytania na Śniadanie”. Telewizja Polska poinformowała, że prezenterka powita widzów w środowym wydaniu porannego show TVP.

anna-popek-wraca-do-pytania-na-śniadanie
fot. Artur Zawadzki/East News

Anna Popek współtworzyła „ Pytanie na Śniadanie” od samego początku. W 2016 roku po 14 latach odeszła ze śniadaniowego programu Telewizji Polskiej. Od tamtej pory wciąż spotykała się z pytaniami fanów, czy jeszcze kiedyś zobaczą ją na ekranie w porannym show TVP. Okazuje się, że już niedługo widzowie doczekają się powrotu dawnej prowadzącej.

Redakcja poleca

„Pytanie na Śniadanie”. Anna Popek wraca do programu. „Kogo zastąpi?”

Niespodziewanie produkcja „PnŚ” opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała o powrocie do programu Anny Popek. Prezenterka pojawi się na ekranie już w środowy poranek.

- Anna Popek wraca do „Pytania na śniadanie”. Ania przywita się z wami już jutro o 7.30! Bądźcie z nami - napisano w zaskakującym internetowym poście.

Wydaje się więc, że oczekiwanie wiernych fanów dziennikarki dobiegło końca. Nie podano jednak, w jakiej roli wystąpi Popek. Czy będzie nową współprowadzącą porannego programu TVP? W sieci rozpętała się prawdziwa burza, a internauci zaczęli dopytywać, z czym będzie wiązał się powrót Anny do śniadaniówki.

Kogo zastąpi?”, „Z kim będzie w duecie?”, „Na zastępstwo czy dołączy do ekipy?” - to tylko niektóre z pytań, które pojawiły się w komentarzach po ogłoszeniu producentów „PnŚ”. Plotek skontaktował się z jednym z pracowników TVP. Ten miał przekazać, że na razie nie podjęto decyzji, czy dziennikarka zastąpi którąś z dotychczasowych prowadzących. Nie będzie też miała stałego współprowadzącego. Na dalsze decyzje władz Telewizji Polskiej przyjdzie nam więc zapewne jeszcze trochę poczekać.

Myślicie, że Anna Popek ostatecznie wygryzie jedną z gwiazd TVP, by zyskać współprowadzącego i na stałe powrócić do „Pytania na Śniadanie”?