Zamknij

Anna Kalczyńska drwi z Kurzopków. Gwiazda TVN wyśmiała TVP? "U kolegów z telewizji skandal"

Maciej Friedrich
06.12.2022 15:32

Anna Kalczyńska zadrwiła ze związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego oraz całej TVP? Najnowszy wpis gwiazdy "Dzień Dobry TVN" nawiązał do głośnego romansu prowadzących "Pytania na śniadanie" i tego, jak zareagowała publiczna stacja. 

Kalczyńska / Kurzajewski / Cichopek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są obecnie jedną z najbardziej medialnych par w Polsce. Informacja o związku prowadzących "Pytania na śniadanie" wywołała niemałe oburzenie, zwłaszcza że były mąż Kasi, Marcin Hakiel, sugerował, że ta miała romans, kiedy jeszcze byli małżeństwem. Popularne Kurzopki nie mają także łatwo z byłą żoną Macieja, Paulina Smaszcz ostro atakuje ich związek. Do tematu niejednoznacznie nawiązała gwiazda "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska, nie pozostawiając bez komentarza działań Telewizji Polskiej.

Anna Kalczyńska wyśmiała TVP? Nawiązała do związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Wiele osób nie kryje oburzenia, że chwaląca się promowaniem konserwatywnych wartości TVP, uczyniła z Kurzajewskiego i Cichopek żyjących bez ślubu rozwodników, czołowe gwiazdy stacji. Na Instastory Anny Kalczyńskiej pojawiła się historia romansu prowadzących porannego formatu ABC "Good Morning America". Amerykańska stacja postanowiła zawiesić swoje gwiazdy. Wydaje się, że gospodyni "Dzień Dobry TVN" zauważalnie zadrwiła ze związku Katarzyny i Macieja oraz tego, jakie kroki podjęła, a raczej, jakich nie podjęła, Telewizja Polska.

- Tymczasem u naszych kolegów z telewizji śniadaniowej za oceanem skandal! Para prezenterów porannego pasma ABC "Good Moring America" została zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł ich romans. Władze stacji stwierdziły, że relacja romantyczna między dwoma pracownikami nie łamie regulaminu ABC, jednak z uwagi na rozpad małżeństw postanawiają zawiesić prowadzących. Para nie zamierzała się kajać publicznie i nawet żartowała na antenie z ujawnionych informacji, jednocześnie ich nie dementując - opisywała Kalczyńska.

Ciężko nie znaleźć analogii do związku Cichopek i Kurzajewskiego. Czyżby gwiazda TVN chciała, żeby Telewizja Polska zawiesiła swoje gwiazdy?

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Post Anny Kalczyńskiej
fot. screen: Instagram @annakalczynskam
Post Anny Kalczyńskiej
fot. screen: Instagram @annakalczynskam
Post Anny Kalczyńskiej
fot. screen: Instagram @annakalczynskam
loader