Obserwuj w Google News

Alicja Majewska zwolniona z TVP? Gwiazda „The Voice Senior” komentuje

2 min. czytania
25.11.2022 14:29
Zareaguj Reakcja

Alicja Majewska od 2019 roku sprawdzała się jako jurorka w programie TVP „The Voice Senior”. Niestety, nie zasiądzie na czerwonym fotelu w kolejnej edycji show. Gwiazda polskiej sceny komentuje doniesienia. Telewizja Polska ją zwolniła?

Alicja Majewska
fot. TRICOLORS/East News

Alicja Majewska już nie będzie jurorką w „The Voice Senior”. W show TVP uczestników oceniać będą Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik i Piotr Cugowski. Zmiany zaszły także w prowadzeniu programu – do tej pory gospodynią była Marta Manowska. Zastąpią ją Rafał Brzozowski i Małgorzata Tomaszewska. Widzowie będą pozytywnie zaskoczeni?

Zobacz także:  Tak, to Maryla Rodowicz. Niewiarygodna metamorfoza przed "The Voice Senior"! [FOTO]

Alicja Majewska nie będzie jurorką w „The Voice Senior”

Alicja Majewska niestety nie będzie dłużej jurorką w „The Voice Senior”. Piosenkarka nie przestaje się rozwijać i tworzyć. Nie tak dawno wydała nową piosenkę i szykuje kolejne przedsięwzięcia. Co ciekawe, pokaże się jednak w finałowym odcinku programu TVP.

- Mam szereg działań związanych z nagraniem płyty, piosenek itd., ale jak panu bardzo mnie brakuje, to pokażę się w finałowym odcinku „The Voice Senior”. Odcinki są nagrywane wcześniej i zaśpiewam piosenkę z najnowszej mojej płyty „Koneserzy kolejnego dnia”, więc relację z „Voicem Seniorem” ciągle mam - tak odpowiedziała Alicja Majewska na pytania „Pomponika”.

Redakcja poleca

Piosenkarka została zasypana pytaniami, w jaki sposób zakończyła się jej współpraca ze stacją. TVP ją zwolniło, a może sama zrezygnowała? Alicja Majewska tajemniczo odsyła w tej sprawie do samej telewizji publicznej.

- Trzeba by ich zapytać, czy oni nie chcieli... Nasze plany - moje i produkcji, się gdzieś tam w jednym punkcie zetknęły, co z korzyścią pewnie wyjdzie dla mnie, bo jak mówię, dużo czasu zajmuje mi to, co najważniejsze w moim zawodzie, czyli fonografia, płyty, koncerty itd., ale ja się nie obraziłam na „Voice Senior” zdecydowanie i „Voice Senior” też się na mnie nie obraził – tłumaczyła Alicja Majewska w rozmowie z „Pomponikiem”.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS