Obserwuj w Google News

Aleksandra Domańska przeszła operację? Aktorka tłumaczy się ze zdjęcia z opatrunkiem

2 min. czytania
17.03.2023 11:09
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Domańska podzieliła się zdjęciem, które zaniepokoiło fanów. Aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące jej stanu zdrowia.

Aleksandra Domańska
fot. VIPHOTO/East News, Aleksandra Domańska/Instagram

Aktorka Aleksandra Domańska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które wywołało obawy fanów o jej stan zdrowia. Podejrzewano, że artystka przeszła operację. Gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Aleksandra Domańska miała operację?

Artystka znana z takich polskich filmów jak "Drogówka", "Pod Mocnym Aniołem", "Bodo", czy seriali "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz", "Belle Epoque" i "Mecenas Porada", czasem uchyla kulisy swojego prywatnego życia.

Redakcja poleca

Ostatnio postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie osobistymi przemyśleniami dotyczącymi obecnego etapu w jej życiu. Zamieściła poniższy post, którego ilustracją było jej ciało z czymś, co na pierwszy rzut oka przypomina opatrunek na brzuchu.

Wstała. Była w remoncie. W procesie entropii, dezorganizacji systemu, pogłębiającym się chaosie, psychologicznej dezintegracji. Kiedy proces entropii w końcu wyhamowuje, przeradza się w proces samouporządkowania - emergencji. Codziennie powtarzał jej: nie jesteś jedyna, która przechodzi taki moment. Nie jesteś jedyna. I ta świadomość, że nie jest sama taka połamana i w remoncie to był balsam na bolące kości, nerwy, zwoje, serce. Zostało jeszcze trochę czasu, żeby zająć się tą ruinką. Idzie wiosna

Powyższy opis wiele osób odebrało jako informację o tym, że Domańska przeszła poważną operację. Temat podchwyciły natychmiast plotkarskie media, które bez weryfikacji u źródła, zaczęły zastanawiać się, co dolega aktorce. Zdenerwowana artystka postanowiła w końcu odpowiedzieć w jednym z komentarzy pod swoim postem, wyjaśniając całą sytuację.

Rwę kulszową mam na Boga. To język metaforyczny. W remoncie jestem — rehabilitacji, rozwalaniu, sklejaniu, psychicznym przemeblowaniu.

Na szczęście podejrzenia fanów okazały się błędne, a Domańska zapozowała w specjalnym pasie rozgrzewającym, który stosuje się podczas rehabilitacji związanej z rwą kulszową. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Redakcja poleca

Rwa kulszowa: co to jest?

Rwa kulszowa to schorzenie, które objawia się bólem w dolnej części pleców, pośladkach, udzie lub stopie. Przyczyną rwania kulszowego jest ucisk lub drażnienie nerwu kulszowego, który biegnie od kręgosłupa dolnego przez pośladki i uda aż do stopy. Najczęstszą przyczyną ucisku nerwu kulszowego są problemy z kręgosłupem, takie jak przepuklina dysku międzykręgowego, stenoza kręgosłupa, zwyrodnienie kręgosłupa lub skrzywienie kręgosłupa. Objawy rwania kulszowego mogą obejmować m.in. ból, mrowienie, drętwienie, słabość mięśniowa lub trudności w poruszaniu się.

RadioZET.pl/Instagram