Obserwuj w Google News

Al Pacino rozstał się z 29-letnią partnerką. Doczekał się syna, teraz płaci alimenty

2 min. czytania
07.09.2023 11:48
Zareaguj Reakcja

Al Pacino został singlem. Legendarny aktor rozstał się z 29-letnią Noor Alfallah, która w czerwcu urodziła mu syna. Teraz czekają ich procedury sądowe, w których spierają się w kwestii opieki nad trzymiesięcznym chłopcem.

Al-Pacino-rozstał-się-z-29-letnią-partnerką-Niedawno-urodziła-mu-syna
fot. TEBL/BackGrid UK /East News

Zagraniczne media donoszą, że Al Pacino znów jest do wzięcia. Gwiazdor Hollywood od 2022 roku związany był z Noor Alfallah, z którą postanowił się rozstać. W czerwcu para powitała na świecie syna Romana, a obecnie ma spierać się o kwestie jego wychowania na drodze sądowej. Wieść niesie, że była partnerka aktora, która przed laty umawiała się także z Mickiem Jaggerem, chce wywalczyć dla siebie pełną opiekę nad ich dzieckiem.

Redakcja poleca

Al Pacino rozstał się z partnerką. Niedawno urodziła mu dziecko

Jak donosi magazyn „Hello!”, to właśnie Noor była tą osobą, która złożyła papiery w sądzie. 29-latka ma żądać od Ala „rozsądnych odwiedzin”, a oprócz tego  zgodziła się na przyznanie aktorowi wspólnej opieki prawnej. Kobiecie ma zależeć na tym, aby Pacino angażował się w wychowanie chłopca. Alfallah nie chce blokować gwiazdorowi możliwości decydowania w sprawach edukacji, leczenia oraz religii.

Przyczyny rozstania pary nie są znane. Nieznana jest również wysokość alimentów, jakie ustalił sąd. Wiadomo jednak, że kobieta dołączyła do wniosku „dobrowolne oświadczenie o ojcostwie”, które zarówno ona, jak i Al podpisali kilka dni po narodzinach ich dziecka. Dokument wypełniony został przy obecności świadka.

Al Pacino i Noor Alfallah
fot. Backgrid/East News

Kobieta zamierza wychowywać dziecko na terenie stanu Kalifornia, a dodatkowo zamierza obciążyć gwiazdora kosztami całego postępowania sądowego. Przypomnijmy, że poza Romanem, Pacino powitał na świecie trójkę innych dzieci. Ze związku z Beverly D’Angelo ma 22-letnich dziś bliźniaków: Olivię i Antona, a ze związku z Jan Tarrant 33-letnią córkę Julie.

Nie przegap
Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News