Zamknij

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Urodziłam swoją kopię" [FOTO]

21.09.2021 15:05

Zofia Zborowska w sierpniu tego roku po raz pierwszy została mamą córeczki Nadziei. Aktorka raczej nie pokazuje twarzy dziecka w mediach społecznościowych. By jednak zaspokoić ciekawość fanów, gwiazda pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa. Zofia przyznała, że mała Nadzieja wygląda niemal identycznie, jak ona sprzed lat.

Zofia Zborowska
fot. Viphoto/ East News

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona w sierpniu tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami córeczki Nadziei. Aktorka śladem innych gwiazd pokazuje córkę w mediach społecznościowych w taki sposób, aby nie było widać jej twarzy. Tym razem Zborowska postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa. Przyznała, że jej pociecha wygląda niemal identycznie, jak ona przed laty.

Zobacz też:Zofia Zborowska urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka. Jest bardzo oryginalne [FOTO]

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Urodziłam swoją kopię" [FOTO]

"Dla tych bardzo ciekawskich jak wygląda Nadzia - właśnie tak. Urodziłam swoją kopię, tylko oczy ma po @w_kracze. A Wasze pociechy w kogo poszły? W Tatę? W Mamę? W Listonosza?" - zapytała Zborowska.

Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych słów od fanów. "Nadziejka jest słodsza", "odjazd", "nic się nie zmieniłaś", "ale słodkości" - zachwycali się fani.

Zofia Zborowska jakiś czas temu w szczerych słowach wypowiadała się o macierzyństwie. Przyznała, że jest bardzo ciężko, a jednocześnie cieszy się każdą wspólną chwilą z maleństwem.

"Piszecie, że mnie tu mało i tęsknicie. Jesteście kochani, bardzo mi miło. Ja od dwóch dni trochę ciężko śpię. Na szczęście nie są to kolki, więc nie chcę narzekać. Jest super, jest super. Ale odpowiem na dziesięć pytań, żeby dać Wam coś od siebie. Na więcej nie dam rady odpowiedzieć, bo zaraz się królewna obudzi" - pisała jakiś czas temu Zborowska.

loader