Zamknij

Wpadka w TVP. Na wizji padły wulgarne słowa o PiS i Kaczyńskim [WIDEO]

03.08.2021 10:58

Wpadki w programach telewizyjnych, zwłaszcza tych nadawanych na żywo, zdarzają się dosyć często. Ostatnio do niespodziewanej sytuacji doszło w programie Telewizji Polskiej. Reporter został postawiony przed trudnym wyzwaniem.

Wpadka TVP
fot. Screen TVP

Wpadki w programach największych stacji telewizyjnych, takich jak TVP, Polsat czy TVN, zawsze przykuwają dużą uwagę internautów. Tym razem do niecodziennej sytuacji doszło na żywo w TVP Szczecin. Dziennikarze chcieli sprawdzić atmosferę wśród kibiców po rozegranym w Chorwacji meczu Pogoń Szczecin z NK Osijek. Prezenterka w studiu zapowiedziała rozmowę z reporterem na miejscu.

- A teraz zapowiadane wcześniej sportowe emocje. W Chorwacji trwa mecz Pogoń Szczecin kontra NK Osijek, ale większość kibiców Dumy Szczecina ogląda go w Szczecinie, podobnie jak wierny kibic piłki nożnej Przemysław Plecan. Przemku, witaj i powiedz, jaki jest wynik i jakie emocje podczas meczu? - zapytała dziennikarka.

Wpadka w programie TVP. Padły wulgarne słowa

Na początku nic nie zapowiadało katastrofy. Reporter zaczął relacjonować spotkanie, mówił o emocjach i atmosferze wśród kibiców. W pewnym momencie do dziennikarza podszedł mężczyzna, który postanowił wykorzystać program na żywo do zamanifestowania swoich poglądów politycznych.

- Je**ć TVPiS, je**ć Jarka! - krzyknął przed kamerą.

Zmieszany reporter starał się załagodzić sytuację, a ostatecznie rozmowa została przerwana. Dziennikarka w studiu krótko skomentowała zajście.

- Bardzo niepożądane emocje podczas wejścia naszego kolegi - podsumowała prowadząca program Barbara Jesiołkiewicz

loader