Wiśniewski nazywa Wojewódzkiego pajacem i kpi z poziomu jego dziennikarstwa

24.10.2022 11:17

Michał Wiśniewski skomentował niedawną krótką wizytę Dody w studiu podcastu prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Muzyk nie dziwi się, że piosenkarka wyszła ze studia, a dziennikarza TVN nazywa pajacem.

michał-wiśniewski-nazywa-kubę-wojewódzkiego-pajacem-broni-dody
fot. Karol Makurat/East News, TRICOLORS/East News

Doda niedawno wydała nową płytę, którą aktywnie promuje, udzielając licznych wywiadów. Gościła w Radiu Zet, a w wywiadzie dla Onetu opowiedziała o depresji i planach zakończenia kariery. Miała też porozmawiać z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, jednak po usłyszeniu ich pytań, opuściła studio, z czego później zakpiła Karolina Korwin Piotrowska. Teraz o całym zajściu wypowiedział się Michał Wiśniewski. Muzyk nie przebierał w słowach i jednoznacznie opowiedział się po stronie Rabczewskiej, nie dziwiąc się, że zrezygnowała z udzielenia wywiadu.

Michał Wiśniewski atakuje Kubę Wojewódzkiego i broni Dody

Wiśniewski zapytany przez dziennikarza Pomponika o to, co sądzi o medialnej aferze związanej z wyjściem Dody ze studia podcastu Wojewódzkiego i Kędzierskiego, wyznał, że w ciągu 20 lat sam był wielokrotnie zapraszany do programów dziennikarza TVN. Z propozycji jednak nie skorzystał i zdziwił się, że Rabczewska planowała rozmowę z Wojewódzkim.

Po co tam poszła? (…) Wcale się nie dziwię, że wyszła. Jeżeli to jest poziom dziennikarstwa, który Kuba chce uprawiać i jest to recepta na sukces, ma prawo. Zawsze znajdzie kogoś, kto się połasi

- skomentował wokalista i podziękował Dodzie za wspaniały prezent, jakim była nowa płyta piosenkarki.

Zobacz także: Wiśniewski o pijanym Stuhrze i księżach-pedofilach: „Sprzeciwiam się absolutnie”

Wiśniewski uważa, że Rabczewska nie musi już nic nikomu udowadniać i nie potrzebowała rozmowy z Wojewódzkim, by wypromować płytę.

Można ją lubić, można jej nie lubić, ale ja ją znam prywatnie i to jest naprawdę porządny człowiek. Nie potrzebuje takich pajaców

- uderzył w Kubę Wojewódzkiego muzyk.

Michał Wiśniewski przyznał też, że z chęcią wystąpiłby ponownie na Kanale Sportowym. Myślicie, że medialny rozgłos spowodowany ciążą jego partnerki oraz liczne wypowiedzi dotyczące skandali osób związanych ze światem show-biznesu sprawią, że otrzyma kolejne zaproszenie?

loader
Michał Wiśniewski
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News