Zamknij

Viola Kołakowska nie wierzy w chorobę Piaska. Menadżerka wokalisty: "Życzę, żeby ją to ominęło"

18.03.2021 11:47

Viola Kołakowska zaatakowała Andrzeja Piasecznego, który w środę wyznał, że znalazł się w szpitalu z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19. Celebrytka nazwała go "kiepskim aktorem", dając do zrozumienia, że nie wierzy w jego chorobę. Menadżerka wokalisty postanowiła odpowiedzieć koronasceptyczce.

Viola Kołakowska
fot. VIPHOTO/East News

Viola Kołakowska należy do grona koronasceptyków, czyli osób, które nie wierzą w pandemię koronawirusa i dzielą się różnymi teoriami spiskowymi na ten temat. Była modelka i matka dzieci Tomasza Karolaka od wielu miesięcy twierdzi, że pandemii nie ma. Podobnie jak wokalista Ivan Komarenko, celebrytka namawia do nieprzestrzegania wprowadzonych przez rząd obostrzeń. Za swoje wypowiedzi dotyczące COVID-19 została nominowana w plebiscycie Biologiczna Bzdura Roku 2020, który ostatecznie wygrała Kaja Godek.

W ostatnim czasie liczba zakażeń koronawirusem w Polsce rośnie w dramatycznym tempie. Jedną ze znanych osób, które zachorowały na COVID-19 w trakcie tzw. trzeciej fali jest Andrzej Piaseczny. Wokalista po 10 dniach choroby trafił do szpitala. Jego stan był na tyle poważny, że zaczęto podawać mu tlen. Artysta na Instagramie opowiedział o swoim stanie, podziękował lekarzom i zaapelował do wszystkich, żeby uważali na siebie i swoich bliskich. Viola Kołakowska nie uwierzyła jednak w słowa Piaska.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny ma COVID. Menedżerka ujawniła nowe informacje o stanie zdrowia artysty

Viola Kołakowska zaatakowała Andrzeja Piasecznego. Jest odpowiedź menadżerki artysty

Viola Kołakowska zarzuciła Andrzejowi Piasecznemu szerzenie "obrzydliwej propagandy". Celebrytka nazwała go "kiepskim aktorem" i zasugerowała, że został opłacony, aby udawać chorobę. Na skandaliczne słowa Kołakowskiej postanowiła odpowiedzieć menadżerka wokalisty, Julita Janicka.

- Nie znam Pani Violi Kołakowskiej, ale widzę, zna Andrzeja i wie, kiedy gra, a kiedy choruje. Cóż mogę powiedzieć, jeśli ktoś zna Panią Violę - proszę jej przekazać po pierwsze życzenia, żeby ją to ominęło, po drugie jednak więcej wiary w to, że ludzie są bardziej dobrzy niż źli, a po trzecie, że nie wszystko jest na sprzedaż i czasem robimy rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili, a zmieniamy swoje zasady, gdy jest potrzeba zwrócenia uwagi na coś ważnego, nie na siebie. Pani Violu, tak zachowują się ludzie spełnieni, z otwartymi głowami, pełni empatii, czego i Pani Violi życzę. Z poważaniem - podsumowała menadżerka Piasecznego.

Julia Janicka zapytała także, kim są ci "oni", o których mówi Viola Kołakowska, a którzy mieliby zapłacić wokaliście za udawanie choroby i pobytu w szpitalu.

Myślicie, że koronasceptyczna celebrytka przemyśli swoje zachowanie?

loader