Obserwuj w Google News

Andrzej Piaseczny udaje, że ma COVID-19? Viola Kołakowska atakuje: "Kiepski aktor z ciebie"

2 min. czytania
18.03.2021 08:34
Zareaguj Reakcja

Viola Kołakowska zaatakowała chorego na COVID-19 Andrzeja Piasecznego. Celebrytka znana z głoszenia koronasceptycznych teorii stwierdziła, że wokalista gra chorego w celu szerzenia covidowej propagandy.

Viola Kołakowska
fot. VIPHOTO/East News

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa i poważnie zachorował na COVID-19. Trener z "The Voice Senior" opublikował na Instagramie poruszające nagranie ze szpitala, na którym widzimy go w nie najlepszej formie, z podpiętym tlenem. Internauci byli głęboko poruszeni stanem zdrowia piosenkarza. Do wyjątków należy jednak Viola Kołakowska, czołowa koronasceptyczka polskiego show-biznesu i wyznawczyni teorii spiskowych. Celebrytka publicznie stwierdziła, że Piaseczny udaje chorego. 

Była modelka i matka dzieci Tomasza Karolaka, znana m.in. z programu "Agent - Gwiazdy" i epizodu w "Dniu Świra", od początku żywo komentuje sytuację epidemiczną na świecie. Gdy przed rokiem nowy koronawirus dotarł do Polski i zaczął zbierać śmiertelne żniwo, Kołakowska twierdziła, że pandemii nie ma i nie przebierając w słowach, krytykowała obostrzenia oraz namawiała do bojkotu rządowych wytycznych. Za jeden ze swoich wywodów podważających istnienie pandemii doczekała się nominacji w plebiscycie Biologiczna Bzdura Roku 2020.

Viola Kołakowska wyśmiewa noszenie maseczki. Zabawne, w czym weszła do sklepu [FOTO]

Viola Kołakowska twierdzi, że Piasek udaje chorego na COVID-19

Kołakowska jest zdania, że przebywający w szpitalu Andrzej Piaseczny tylko gra poważnie chorego. W komentarzu skierowanym do artysty nazwała go "kiepskim aktorem" i zarzuciła szerzenie covidowej propagandy w zamian za rzekome profity.

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś? - napisała na Instastory partnerka Tomasza Karolaka. 

Komentarz Violi Kołakowskiej odbił się szerokim echem w sieci. Celebrytkę zganiła m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, która napisała: Zastanawiam się teraz, kim trzeba być, by to robić, robić publicznie, obrażać kogoś w taki straszny, obrzydliwy i haniebny sposób, co trzeba mieć w głowie, by to robić?! - zastanawiała się nad wywodami "wybitnej aktorki od antyprykatora" - jak nazwała Kołakowską. 

Na szczęście Andrzej Piaseczny powoli dochodzi do siebie. Menadżerka wokalisty powiedziała w rozmowie z portalem o2.pl, że artysta "czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy". - Jesteśmy dobrej myśli - potwierdziła Julita Janicka. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET
 

vk
fot. Instastory:@violakolakowska